- Tehnoloogia 1. juuli 2018 Juhtmevaba tehnoloogia oht aju tervisele Oled Sa endale kunagi teadvustanud, et kaasaegse elu mugavused ja tehnoloogia areng, mis ei arvesta elavate organismide fragiilsust ja tundlikkust võivad olla üheks põhjuseks, miks meil esineb pidev väsimus, paljud meist vaevlevad unehäirete käes või meil on pidev ebamugavus silmades või miks vananeme oluliselt kiiremini või miks meid juba keskeas hakkab kummitama dementsus?
- Tehnoloogia 5. juuni 2018 Hoiatus – elektromagnetväljad! Ajal, mil mobiiltelefonide, sülearvutite, kaugloetavate elektriarvestite ja WiFi-ruuterite populaarsus kasvab peadpööritava kiirusega, näib, nagu mataks meid enda alla “mikrolainete meri”, kui tsiteerida tuntud geneetikut dr. Mae-Wan Ho’d.
- Tehnoloogia 24. mai 2017 Kui kiiresti taastuvad inimesed Flow protseduurist? Inimesed küsivad, kui kiiresti toimub Flow protseduurist taastume? Meie vastus on järgmine: "Kõik oleneb konkreetsest inimesest, patsiendi soost ja miinuse suurusest".
- Tehnoloogia 1. detsember 2016 Dr. Joseph Mercola arutleb vaktsiinidest Viimasel ajal on ka Eestis vaktsineerimise teema uuesti päevakorrale tõusnud. Avaldame tõlgitud artikli, mille on kirjutanud tuntud USA arst, raamatute autor ja blogija Dr. Joseph Mercola. Usume, et mida teadlikumad inimesed on, seda mõistlikumaid otsuseid nad oma tervise suhtes teevad.
- Tehnoloogia 22. jaanuar 2016 Mis juhtub, kui laseri töötamise ajal ringi vaadata? Kui Lasik meetod ravib silma miinuseid sisselõikega, siis Flow 2.0 laserprotseduur toimub silma sisselõiget tegemata täiesti puutevabalt. Silma miinuseid ravitakse vaid laserkiire abil. Tihti küsivad aga inimesed, et mis juhtub, kui rohelisest vilkuvast sihtmärgist mööda vaadata?
- Tehnoloogia 29. detsember 2015 Kuidas valida jõuluhooajaks värvilisi kontaktläätsesid? Nii uskumatult kui see ka ei kõla, aga juba nädala pärast on jõulud käes. Aknast paistab küll alles sügis
- Tehnoloogia 9. november 2014 KSA Silmakeskuse uus mikroskoop tõstab silmauuringute taset Veebruari alguses paigaldati KSA Silmakeskuse Tallinna kliinikusse Jaapani firma Nidek ülitäpne spekulaarmikroskoop CEM-530, mis viib Eesti silmauuringute kvaliteedi järjekordselt uuele tasemele.
- Tehnoloogia 1. august 2013 Schwindi inseneri põnev tööelu Hiljuti käis KSA laserit hooldamas Schwindi insener Daniel, kes töö tõttu pea iga nädal mõnda huvitavat riiki külastab. Sellel aastal on ta juba mitu korda olnud Lõuna-Ameerikas, paar nädalat tagasi tegi ta tööd Moskvas.