Laste silmade kontroll ja nägemisuuringud

Laste silmade kontroll ja nägemisuuringud

Juhul kui olete ise prillikandja või teie peres esineb kellelgi laisksilmsust ehk amblüoopiat, soovitame esimest korda lapsega nägemiskontrolli tulla võimalikult varakult. Kõik lapsed peaksid läbima esimese nägemiskontrolli hiljemalt 2–3-aastaselt.

Soovitame kontrolli tulla kindlasti kõikidel lastel, sest paljud nägemisprobleemid – näiteks amblüoopia ehk laisksilmsus – on ennetatavad ja kergesti ravitavad, kui neid avastada võimalikult varases staadiumis. Kui lapsel esineb hüperaktiivsus, tähelepanu defitsiit, vastumeelsus õppimise ja lugemise vastu või ta kaebab peavalude üle, siis tasub alati kontrollida ka nägemise funktsioone ning seda just silmakliinikus, sest kooli- ja perearsti võimalused nägemise testimiseks on väga piiratud.

Laste nägemisuuringutele kutsume lapsi vanuses 2.5-17. aastani. Viime läbi põhjalikud nägemisuuringud, et leida lapsed, kelle nägemine ei vasta ealistele normidele. Kõrvalekallete või kahtluste korral suuname lapse vajadusel edasi spetsialisti juurde.

Lastele ja vanematele meeldib KSA Silmakeskuses 

  • Spetsiaalselt lastele koostatud testide programm.
  • Väljastame prillide retsepte.
  • Kaasaegsed laste nägemise uurimiseks kohandatud diagnostikaseadmed.
  • Lastele meeldib meie kliiniku atmosfäär, kuna siin kulgeb kõik rahuikult ja pikki väsitavaid ootepause ei esine.
  • Uuringute tulemusel koostame kokkuvõtte ja lisame silmaarsti soovitused, mille saadame lapsevanemale e-maili teel või väljastame raporti paberkandjal KSA Silmakeskuses* kohapeal, loe lähemalt allpool.

Uuringuid teostame nii Tallinnas kui Tartus.

Laste nägemisuuringute hinnaks lastele vanuses 4-17 aastat on 79 € ning lastele vanuses 2.5 aastat kuni 3 aastat on 59 €.Broneeri aeg või helistage numbril 644 5060
 

*Lasteuuringu kokkuvõtte edastamine lapsevanemale:

  • Lasteuuringu raport edastatakse kliendile e-maili teel.
  • Juhul, kui soovite saada raportit paberkandjal, siis palume helistada numbril 644 5060 ja anda teada, millal on soov uuringu tulemustele järgi tulla. Raporti esitamisel paberkandjal on meil õigus küsida täiendavat tasu. 
  • Korduva raporti väljastamiseks tuleb esitada digiallkirjastatud avaldus või täita ja allkirjastada avaldus KSA Silmakeskuses kohapeal. Korduva raporti esitamisel paberkandjal on meil õigus küsida täiendavat tasu.

Mariann: "Käisin KSAs oma 4-aastase tütrega nägemiskontrollis ja teenindus oli väga meeldiv, sõbralik ja kiire. Kindlasti soovitan teenust ka sõpradele. Endal on aga kogemus Flow protseduuriga, mille tulemusel vabanesin KSA spetsialistide abiga väga suurest (-7,5) lühinägelikkusest."

Älian: "Käisin 3,5a lapsega silmade kontrollis ja paremat teenust ning teenindust ei olegi võimalik soovida kui meie kogesime. Inimesed naeratavad, on sõbralikud, samas professionaalsed. Kõike head ka edaspidiseks!"

Laidi: "Meie läksime ka lapsega silmi kontrollima. Väga positiivne õhkkond! Koht, kust on kahju lahkuda, hea aura ilmselt! Optometrist lähenes väga lapsesõbralikult ja kogu protsess oli lapsele huvitav, kiire ja meeldiv. Alati pöörduks silmamure korral tagasi, suured tänud!"