Flow 2.0 – uue taseme lõikevaba laserprotseduur

Flow 2.0 – uue taseme lõikevaba laserprotseduur

Iga silm on eriline! Tänapäeval saavutatakse silmade laserkirurgias maksimaalsed tulemused minimaalse trauma tekitamisega delikaatsetele silmastruktuuridele – s.t lõikevabalt, vaid laserkiire abil. Saage tuttavaks – see on puutevaba laserkirurgia Flow 2.0.

Flow 2.0 lõikevaba laserprotseduur sobib eelkõige lühinägevuse (müoopia) ja astigmatismi raviks. Protseduuriga saab korrigeerida kuni 9-dioptrilist kombineeritud lühinägelikkust. Parim vanus silmade igasuguseks meditsiiniliseks korrigeerimiseks on 20–45 eluaastat. Flow 2.0 on KSA Silmakeskuse poolt patenteeritud ja väljatöötatud laserprotseduur, mis põhineb SmartSurfACE ja SmartPulse tehnoloogial. 

Flow 2.0  hõlmab nüüd ka SmartSurfACE- ja SmartPulse-tehnoloogiat ning ITEC süsteemi

Flow 2.0 on puutevaba pinnapealse protseduuri kompleks, mida teostatakse täielikult Schwind Amaris 1050RS laseriga ilma silma lõikamata. Protseduurist taastumine on loomulik ja sujuv ning tavapärase aktiivse elurütmiga saab kiiresti jätkata.
 
Sarvkesta lõikevaba meetodi puhul on silmade nägemiskvaliteet, nägemise kontrastsus ning silmade mugavustunne KSA Silmakeskuse kogemuse ja paljude teaduslike uuringute põhjal pikas perspektiivis – s.o kauem kui paar kuud – paremad, kui lõikega teostatud silmade laserprotseduuri puhul. Tänu silma säästvale tehnoloogiale on silmakestade tugevus, nägemiskvaliteet ning selle stabiilsus nii öösel kui päeval täiesti uuel tasemel.
 
2016. aastal täiendasime Flow 2.0 protseduuri firma Schwind EyeTech väljatöötatud tehnoloogiatega SmartSurfACE ja SmartPulse (saa tehnoloogiate kohta rohkem infot siit). 2018. aasta jaanuaris võtsime kasutusele uue Scwind Amaris 1050RS laseri riistvara,  SP6.1 tarkvara ja uue Intelligent Thermal Effect Control (ITEC) süsteemi, tänu millele muutusid pinnapealsed laserprotseduurid veelgi turvalisemaks, täpsemaks ja silmasõbralikumaks. SmartPulse-SmartSurface-ITEC tehnoloogia kohta saate detailsemalt lugeda laseritootja enda leheküljelt.

2022. aasta jaanuarist viime laserprotseduure läbi kõige uuema saadaoleva Schwind Amaris 1050 RS laserimudeliga. Selle laseri näol on tegu Saksamaa tipplaseritootja Schwindi kõige uuema, ühe maailma parimate tulemuste ning kõige arenenuma tehnoloogiaga preemium laserimudeliga.

Alltoodud video pakub nende uuenduste kohta lisateavet, kuid kokkuvõtlikult muudab uus tehnoloogia laserprotseduurid veelgi täpsemaks ja turvalisemaks ning taastumise lihtsamaks ja kiiremaks. Silmade laserprotseduurid ei ole kunagi olnud nii turvalised, kui need on täna – aastal 2024. Tänu tehnoloogilistele uuendustele on kadumas lõikega protseduuride LASIK ja FemtoLasik ainus seni püsinud eelis Flow ees – kiire taastumisaeg. Nüüd on lõikevabast protseduurist taastumine KSA Silmakeskuse ööpäevaringse klienditeeninduse abiga võimalikult mugavaks tehtud ning protseduuriga kaasnevad elustiilipiirangud lõppevad juba 5.–8. päeval, seega on see aktiivsetele noortele parim lahendus.

Flow 2.0 laserprotseduur koos SmartSurfACE ja SmartPulse tipptaseme tehnoloogiaga.

 

Parimad kliendid Flow 2.0 protseduuriks

Flow 2.0 laserprotseduur sobib eelkõige lühinägevuse (müoopia) ja astigmatismi raviks. Protseduuriga saab korrigeerida kuni 9-dioptrilist kombineeritud lühinägelikkust. Parim vanus silmade igasuguseks meditsiiniliseks korrigeerimiseks on 20–45 eluaastat.
 

Flow 2.0 laserprotseduur on kliendile lihtne ja turvaline

Enne laserprotseduuri algust kontrollitakse ja mõõdetakse lisaks muudele uuringutele mõlemat silma põhjalikult just selleks otstarbeks loodud diagnostikaseadmetega. Eduka protseduuri eelduseks on ülitäpsed uuringud ja hoolikalt valitud patsiendid.
Enne protseduuri teostatakse silmadele kümneid mõõtmisi, uuritakse mitmesuguseid nägemisparameetreid ja konsulteeritakse teid põhjalikult. Mõõtmistulemused sisestatakse laserprotseduuride plaanimistarkvarasse, mis määrab laseri töödeldava ala suuruse, täpse paiknevuse silmal ja silma sarvkesta kuju muutmiseks vajaliku profiili. Tänapäeva lasertehnoloogia on ülitäpne ja lihvitava kihi paksus arvutatakse välja mikromeetri täpsusega.
 
Erinevalt LASIK-, FemtoLasik- või Smile-laserpotseduurist ei tehta Flow 2.0 protseduuril silma sarvkestale ühtki lõiget. Laseri kiired lihvivad vaid sarvkesta pinda, tänu millele välistatakse automaatselt suur hulk võimalikke riske ja komplikatsioone, mis varasemalt silmalõikustega kaasas käisid.
 
Flow 2.0 laserprotseduur on silmadele valutu, vähest ebamugavust ja mõõdukat närvipinget tekitav kiirelt kulgev meditsiiniline protseduur. Protseduuri järel asetatakse silmadele spetsiaalsed üliõhukesed hapnikku läbilaskvad kontaktläätsed, mille all silmad taastuvad mugavalt ja kiiresti. Kontaktläätsed eemaldatakse 5–6 päeva möödudes.
 
Nägemisteravus on vahetult pärast protseduuri suhteliselt hea, nii et saate turvaliselt liikuda, aga juba kontaktläätsede eemaldamise päeval piisav selleks, et aktiivset elustiili jätkata. Üldjuhul saabub 100-protsendiline nägemisteravus järk-järgult mõne nädala jooksul ning nägemiskvaliteedi maksimum 2–3 kuu pärast.

Flow 2.0 nägemist korrigeerivat laserprotseduuri teostab suure kogemuse ja kõrgelt hinnatud silmaarst Ants Haavel. Flow 2.0 laserprotseduuri tehakse KSA Silmakeskuse Tallinna esinduses. 

Flow 2.0 – parim valik aastal 2024

Vastupidiselt üldlevinud arvamusele ei sobi laserprotseduur kõikidele silmadele ja seda isegi kõige turvalisema ning täpsema tehnoloogia korral. Parimate tulemuste tagamiseks võtame protseduurile vastu vaid umbes 60 % soovijatest. Ülejäänud jäävad ootama, kuni refraktsioon on stabiliseerunud, või peame neile ära ütlema, sest leiame uuringute käigus silmade laseroperatsiooniks selgeid vastunäidustusi.
 
Iga meditsiiniline protseduur on alati suuremal või vähemal määral riskantne ja seepärast oleme välja töötanud põhjalikud silmauuringud ning konsultatsiooni, mis aitavad neid riske vähendada. Aga kuna pelgalt telefoni või interneti vahendusel ei ole võimalik teie sobivust edukaks laserprotseduuriks välja selgitada, siis …


Registreeru uuringule!

 
 
Sven: "Jube raske on panna sõnadesse seda tunnet, mis mind peale operatsiooni valdab. Kartus operatsiooni eel on tavaline, kuid tagantjärgi mõeldes täiesti mõttetu. Asi on läbi enne kui see alatagi jõuab ja ka täiesti valutu. Siiani toon teistele ettevõtetele eeskujuks KSA teenindust, te tõesti hoolite oma kliendist väga. See on mu elu parim investeering!"

Diana: "Ainult parimad emotsioonid! Super kliinik ja väga tore kollektiiv! Alles eile käisin protseduuril ja juba näen ennast peeglist! Soovitan!"

Maigi: "Kallis KSA, tegin tänasel kevadisel päeval oma esimese jooksu pärast nägijaks saamist. Varem oli kuidagi jooksmine lihtsalt jooksmine. Prill hüppas ees ja lääts oli tihti tuulega ebamugav. Täna aga oli nii võrratult vabastav tunne. Linnud taevas olid teravad ja siht selge. Treenimine on veegi suurem nauding kui enne. Suured tänud Teie professionaalsuse ja kvaliteedi eest."

Eve: "Käisin juulikuus teie juures prillidest vabanemas ja see oli mu elu parim otsus. Olen ülirahul ja imestan veel senini, et näen ilma prillideta. Protseduur oli valutu ja kiire. KSA kollektiiv on väga sõbralik ja vastutulelik. Suur aitäh teile, et tegite mu nägijaks. Enne seda muutvat otsust olin prille kandnud ca 16 aastat ( hommikul ärgates ette ja õhtul magama minnes eest)."

Marje: "Tänan kogu KSA toredat kollektiivi terve protsessi jooksul osutatud "abi" eest. Väga meeldiv ja hoolitsev suhtumine ning usaldusväärne töö. 1 kuu peale protseduuri jääb üle kiruda vaid iseend, et juba varem seda teed jalge alla ei võtnud."

Diana: "Elu parim otsus! Äärmiselt meeldiv ja abivalmis teenindus! Tunned, et oled alati teretulnud! Aitäh!!
 

Konstantin: "Professionaalne, meeldiv ja kliendikeskne teenindus! Puhas nauding! Operatsioonist on möödas veidi üle kuu ning nägemine muutub iga päevaga üha teravamaks ja kirkamaks. Olen igavesti tänulik tervele kollektiivile! Tänan!"

Ele-Riin: "KSA Silmakeskuses on vaieldamatult parim teenindus! Kuskil mujal pole kohanud nii sõbralike ja hoolivaid töötajaid. Operatsioonist on möödas üle aasta ja siiani kindel, et see investeering oli seda väärt. Soovitan kõigile!"

Margus: "Prillidest prii! Minu austus Dr. Haavel & Co-superteenindus."

Lea: "Kuu aega protseduurist möödas ja tulemus on super! Elu parim otsus kindlasti, olen nii nii rahul. Aitäh KSA!"

Liisi: "Tegin 8 aastat tagasi teie keskuses laseroperatsiooni, siiani ei ole ühtegi kaebust. Nägemine on endiselt suurepärane, soovitused!"