Flow nägemisuuringud miinusprilli kandjatele

Flow nägemisuuringud miinusprilli kandjatele

Iga edukas laserprotseduur algab põhjalike nägemisuuringutega. Nii ka teie puhul. Uuringu tulemusel selgub, kas ja milline protseduur teie silmadele sobib. Kuna iga inimese silmad on ainulaadsed, peab ka lähenemine olema individuaalne. Uuringute tulemusena dokumenteeritakse tuhandeid parameetreid teie silmadest ning veendutakse, kas laserprotseduur sobiks teile.

Uuringu käigus saavad optometrist ja silmaarst olulist infot teie silmade ja nägemise kohta. Kontaktläätsede kasutajatel palume 1 päev enne konsultatsiooni neid mitte kasutada ja tulla visiidile prillidega. Enne visiiti soovitame süüa, et tunneksite end uuringu jooksul võimalikult mugavalt. Uuringu läbiviimiseks kasutame silmatilkasid, mistõttu vahetult pärast uuringut on lähedale vaatamine paar tundi häiritud.

Teostatavad uuringud:

 • mõõdetakse teie praeguste prillide tugevust, Rx (lensomeetria);
 • mõõdetakse sarvkesta parameetreid (topograaf/ Scheimpflugi kaamera);
 • silmaläätse uuring ja fotografeerimine ( Scheimpfug kaamera);
 • mõõdetakse täpselt silmade refraktsiooni ja nägemisteravust nii korrektsioonita kui ka korrektsiooniga (refraktomeetria);
 • mõõdetakse silmade rõhku (tonomeetria);
 • tehakse kontrast- ja värvusnägemise testid;
 • teostatakse silmapõhja ja silmanärvi uuringud optilise koherentstomograafiga e OCT-ga;
 • teostatakse vaatevälja uuringud (ainult näidustusel, otsustab arst);
 • teostatakse nägemisfunktsioonide testid;
 • fotografeeritakse silmapõhjad (ainult näidustusel, otsustab arst); 
 • teostakse sarvkesta spekulaarmikroskoopiline uuring (vajalik enne kõiki silmaoperatsioone).

Järgneva konsultatsiooni jooksul:

 • räägitakse läbi, millised on kõige sobivamad silmade laserkirurgilised protseduurid teie eesmärkide ja ootuste täitmiseks;
 • seletatakse lahti erinevad meetodid;
 • veendutakse, et olete aru saanud protseduurieelsetest juhistest (näiteks ei tohi enne laserprotseduuri kasutada meiki ja parfüüme ega tarbida alkoholi).
 

Kui uuringu tulemusena selgub, et laserprotseduur on teie silmadele sobiv, siis leiame teile protseduuriks sobiva kuupäeva. Protseduuride edu võti seisneb kandidaatide hoolikas valikus ja protseduuride põhjalikus ettevalmistuses.

​Flow nägemisuuringule kulub aega 1 tund ja 15 minutit. Soovitame tulla kliinikusse 10 minutit enne uuringu algust. Nägemisuuringuid teostatakse Tallinna ja Tartu KSA Silmakeskuse esindustes. 


Broneeri aeg


Kristel: "Täna käisin silmauuringutel. Täitsa ausalt ma pole enne nii sõbraliku teenindust saanud. Kõik olid nii rõõmsad ja polnud tunnet ka, et oleks nagu arsti juures käinud. Ja see 1,5 tundi sai nii üllatavalt kiiresti otsa. Väga super oli kõik!"

Diana: "Ainult parimad emotsioonid! Super kliinik ja väga tore kollektiiv! Alles eile käisin protseduuril ja juba näen ennast peeglist! Soovitan!"

Karl: "Keeruline (kui mitte võimatu) on sõnadesse panna, kui palju rõõmu ja vabadust on mu ellu tulnud pärast protseduuri. Suur-suur aitäh tervele KSA perele!"

Aivi: "Soovitan soojalt! Suurepärane teenindus, meeldiv õhkkond ja tulemus - imeline! Elu ilma prillita on ilus!"

Sven: "Jube raske on panna sõnadesse seda tunnet, mis mind peale operatsiooni valdab. Kartus operatsiooni eel on tavaline, kuid tagantjärgi mõeldes täiesti mõttetu. Asi on läbi enne kui see alatagi jõuab ja ka täiesti valutu. Siiani toon teistele ettevõtetele eeskujuks KSA teenindust, te tõesti hoolite oma kliendist väga. See on mu elu parim investeering!"

Marje: "Tänan kogu KSA toredat kollektiivi terve protsessi jooksul osutatud "abi" eest. Väga meeldiv ja hoolitsev suhtumine ning usaldusväärne töö. 1 kuu peale protseduuri jääb üle kiruda vaid iseend, et juba varem seda teed jalge alla ei võtnud."

Diana: "Elu parim otsus! Äärmiselt meeldiv ja abivalmis teenindus! Tunned, et oled alati teretulnud! Aitäh!!


Ele-Riin: "KSA Silmakeskuses on vaieldamatult parim teenindus! Kuskil mujal pole kohanud nii sõbralike ja hoolivaid töötajaid. Protseduurist on möödas üle aasta ja siiani kindel, et see investeering oli seda väärt. Soovitan kõigile!"

Maigi: "Tegin tänasel kevadisel päeval oma esimese jooksu pärast nägijaks saamist. Varem oli kuidagi jooksmine lihtsalt jooksmine. Prill hüppas ees ja lääts oli tihti tuulega ebamugav. Täna aga oli nii võrratult vabastav tunne. Linnud taevas olid teravad ja siht selge. Treenimine on veegi suurem nauding kui enne. Suured tänud Teie professionaalsuse ja kvaliteedi eest."