KSA Silmakeskus on hea valik

KSA Silmakeskus on hea valik

KSA Silmakeskus on keskendunud põhjalikele nägemisuuringutele ja lühinägelikkuse korrigeerimisele laseroperatsioonide abil. Leiate siit pühendunud ja professionaalse personali, kelle koolitamisse pidevalt investeerime, parima tehnoloogia, mida alatasa uuendame, ja meeldiva keskkonna. Oleme veendunud, et kõik see teeb KSA-st maailmatasemel silmakliiniku.

Turvalisus ennekõike

Igale KSA Silmakeskuses tehtud laserprotseduurile eelnevad põhjalikud silmauuringud, mille käigus uurime sadu eri parameetreid, mis annavad meile täieliku ülevaate iga inimese nägemisfunktsiooni seisukorrast. Õige diagnoos ja täpsed mõõtmistulemused aitavad tagada, et iga protseduur, mille ette võtame, lõppeks edukalt. Nimelt ei sobi laserprotseduur sugugi mitte kõikidele silmadele ja seetõttu on protseduuri edukuse eelduseks vaid põhjalik eelnev valik. Sellega minimaliseeritakse võimalikud riskid, tagatakse parimad tulemused ning vähendatakse oluliselt tulevikus kordusprotseduuride vajadust. Teie silmi korrigeeritakse laseri abil üksnes siis, kui oleme täielikult veendunud protseduuri edukas lõpptulemuses.

Parim saadaolev tehnoloogia

Kvaliteetsete tulemuste saavutamiseks on KSA Silmakeskuses kasutusel parim saadaolev tehnoloogia. KSA spetsialistid külastavad regulaarselt maailma tuntumaid silmakliinikuid, tehnoloogia tarnijaid, rahvusvahelisi kongresse ja näituseid, et testida uusi seadmeid ning analüüsida nende ravitulemusi. Tänu sellele on KSA Silmakeskuse tehnobaas pidevalt uuenenud. Alates 2006. aastast oleme kasutanud viit eksimeerlaserit ja täna teeme KSA-s protseduure Saksa insenertehnoloogia tippmudeliga Schwind Amaris 1050 RS, mille võtsime kasutusele 2014. aastal. 2015. aasta juulis installeeriti Saksa inseneride poolt laserisse uusim tehnoloogia Smart Pulse Technology ning 2016. aasta jaanuaris installeeriti laserisse ka Smart SurfACE tehnoloogia. 2018. aasta jaanuaris võtsime kasutusele uue Scwind Amaris 1050RS laseri riistvara,  SP6.1 tarkvara ja uue Intelligent Thermal Effect Control (ITEC) süsteemi, tänu millele muutusid pinnapealsed laserprotseduurid Schwind Eye-Tech'i poolt veelgi turvalisemaks, täpsemaks ja silmasõbralikumaks. SmartPulse-SmartSurface-ITEC tehnoloogia kohta saate detailsemalt lugeda laseritootja enda leheküljelt. 2022. aasta jaanuarist viime laserprotseduure läbi kõige uuema saadaoleva Schwind Amaris 1050 RS laserimudeliga. Selle laseri näol on tegu Saksamaa tipplaseritootja Schwindi kõige uuema, ühe maailma parimate tulemuste ning kõige arenenuma tehnoloogiaga preemium laserimudeliga.

Pühendunud personal

KSA Silmakeskuses teenindavad teid oftalmoloogiale, optomeetriale ja optikale pühendunud spetsialistid. Oleme oma ala fännid ning anname endast parima, et teie külastus meie kliinikusse kulgeks mugavalt ja laserprotseduuri tulemused vastaksid 100  % ootustele. Oleme tänaseks teinud ligi  30 000 laserprotseduuri ja üle 200 000 uuringu. Usume, et edu ja ebaedu elus sõltub sageli pisiasjadest, mistõttu täiustame pidevalt teenindusprotsessi, sest see on KSA-s uuringute ja ravikvaliteedi alus. Personali pühendumusest annab tunnistust ka see, et üle poole meie töötajatest on protseduuri oma nahal kogenud, seega tegelevad teiega KSA-s inimesed, kes mitte lihtsalt ei ütle, vaid päriselt ka teavad, millest nad räägivad.

Meeldiv ja osavõtlik teenindus

KSA Silmakeskuse eesmärgiks on olla maailmas ja Euroopas tunnustatud eksimeerlaserkeskus ja seda nii ravikvaliteedis kui ka klienditeeninduses. Igal aastal tutvuvad KSA töötajad silmakeskustega üle maailma, et täiendada kogetu abil KSA klienditeeninduse taset. Täna võime kindlalt lubada, et iga meie klient saab meeldiva ja osavõtliku teeninduse osaliseks.

Mugav keskkond

KSA Silmakeskused asuvad Tallinnas ja Tartus. Meie juurde on kerge tulla nii isikliku kui ka ühistranspordiga. Parkida saate mõistlike tariifidega meie ümber asuvates parklates või tänava servades. Silmakeskuste ümber asub arvukalt väga häid kohvikuid ja restorane. Uuringud ja protseduurid võtavad aega, seepärast oleme teinud KSA Silmakeskuses olemise võimalikult mugavaks. Meie juurest leiate rahuliku keskkonna, meeldiva muusika, tasuta tee/kohvi, karastusjoogid ja magusad suupisted. 
 

Tere tulemast!