Prillikalkulaator

Paljud prillidest vabaneda soovijad üllatuvad positiivselt, kui mõistavad, et tegelikult on laserprotseduuri ühekordne maksumus märkimisväärselt väiksem võrreldes aastate jooksul prillide ja kontaktläätsede peale kulutatud summadega. Seejuures ei võta kalkulaator arvesse ebamugavust või kaudseid kulusid, mis nägemise abivahendite kasutamisega aeg-ajalt kaasnevad.
 
Esialgu võib protseduuri hind tunduda kättesaamatu, kuid prillide ja läätsede keskmiste hindade põhjal koostatud arvutused näitavad ilmekalt, et laserprotseduuri läbimisega säästate tuhandeid eurosid. Kui kasutate kontaktläätsesid ja prille, on teil see summa tegelikult juba ammu koos. Kui te meid ei usu, siis arvutage ise kas meie kalkulaatoriga või pliiatsi ja paberi abil. 

KSA Silmakeskus ja LHV Pank pakuvad järelmaksjatele 12 kuu jooksul 0 % intressi võimalust. Parim laen on siiski võtmata jäetud laen, seega soovitame võimalust kasutada ja klaarida järelmaks aasta jooksul prillidelt ja kontaktläätsedelt kokkuhoitud summadega. Teil on alati võimalus tasuda laen enne tähtaega LHV Pangale ilma lisakuludeta.
Kui vana Te olete?
Kui palju Te prillide peale aastas kulutate?
Kui palju Te kuus läätsede ja vedelike peale kulutate?


Flow 2.0 laserprotseduur on soodne investeering pikkadeks aastateks.

Tule uuringutele!


KSA Silmakeskus pakub koostöös oma partneritega võimalust oma klientidele tasuda laserprotseduuri eest osadena. Tasumiseks on võimalik valida LHV järelmaksu, Swedbanki väikelaenu või Medicredit terviselaenu vahel. Rohkem infot erinevate võimaluste kohta leiab Teenused - Järelmaksu võimalused.