Soovin tulla KSA Silmakeskusesse

Soovin tulla KSA Silmakeskusesse

Selleks, et saaksite teada, kas laserprotseduuri abil prillidest vabanemine, on Teie jaoks parim lahendus, tuleb läbida Flow 2.0 nägemisuuringud.

Tõenäoliselt läbite kõige põhjalikumad silmauuringud, mida Teile on kunagi tehtud, kuid samas on uuringud ja testid mugavad ning huvitavad. Arutame koos läbi kõik laserprotseduuriga seonduva ning vastame Teie küsimustele, kuidas saate prillide või kontaktläätsede kandmisest lihtsalt ja turvaliselt vabaneda. Flow 2.0 silmauuringu maksumuseks on 69 €.

Suurepärane nägemine algab siit! 
Silmade eest peaks hoolt kandma regulaarselt. Nii nagu hambaarsti juures tuleb käia kord aastas, peab kontrollima ka oma silmade tervist. Miks? Ikka selleks, et pikendada hea nägemisega kaasnevat kvaliteetset elu. Enamus tõisiseid silmahaigusi on tänapäeval võimalik peatada, kui need avastada piisavalt vara. Saame 80 % informatsioonist silmade kaudu. Seetõttu on äärmiselt oluline, et nägemine oleks korras. Silmauuring Auditi maksumuseks on 139 €.

NB! Hetkel on silmauuring Auditi ajad täis, seetõttu saame uusi kliente lisada vaid ootelisti. Kui soovid seda võimalust  kasutada, siis võta meiega ühendust
Juhul, kui olete ise prillikandja või teie peres esineb kellelgi laisksilmsust ehk amblüoopiat, soovitame esimest korda lapsega nägemiskontrolli tulla võimalikult varakult. Kõik lapsed peaksid läbima esimese nägemiskontrolli hiljemalt 2-3 aastaselt. Laste nägemisuuringutele kutsume lapsi vanuses 2.5 eluaastast kuni 17. aastani. Laste nägemisuuringute hinnaks lastele vanuses 4-17 aastat on 79 € ning lastele vanuses 2.5 aastat kuni 3 aastat on 59 €.

NB! 
Hetkel on laste nägemisuuringute ajad täis, seetõttu saame uusi kliente lisada vaid ootelisti. Kui soovid seda võimalust  kasutada, siis võta meiega ühendust