Hinnakiri

KSA Silmakeskus on keskendunud kvaliteetsete silmauuringute teostamisele ja lühinägelikkuse korrigeerimisele laseriga. Oleme aastate jooksul teostanud ligi 30 000 laserprotseduuri ja 200 000 erinevat uuringut, mis kinnitavad, et ka teie nägemise eest hoolitseme parimal viisil.

Enne hinnakirjaga tutvumist juhime teie tähelepanu kahele aspektile otsustamisprotsessis.
1.  Levinud arvamuse kohaselt on laserprotseduurid kulukad. Tegelikkuses aga säästate laserprotseduuri abil tuhandeid eurosid. Kõlab raskesti usutavalt? Heitke pilk meie Prillikalkulaatorile, sisetage sinna oma andmed ja veenduge ise.
2.  Klient otsib ikka kõige soodsamat pakkumist. See on normaalne inimkäitumine. Aga mitte siis, kui asi puudutab tervist. 99  % meie klientidest ei ole professionaalid refraktiivkirurgia alal, seega soovitame enne otsuse langetamist aeg maha võtta, kuulata protseduuri läbinute kogemusi ja oma otsust tõsiselt kaaluda. Päevapakkumine ei pruugi alati olla parim pakkumine.

Pelgalt laserprotseduuri (ehk 15–25 sekundit laseri tööd) hind ei peegelda kõiki teie kulutusi. Mõelge sellele, mida teilt küsitakse enne ja pärast operatsiooni, kes tasub ravimite ja transpordi eest, mis kulutused tekivad teil võimalike järelprotseduuridega seoses, milliseid garantiisid või meditsiinilist tuge teile pakutakse. Siinkohal aitab otsust langetada võrdlus tavaeluga – tihtipeale leiavad väga odavalt või soodsalt soetatud esemed kiiresti tee prügikasti, kuid silmade puhul sellist võimalust pole ja neid juba uusi ei osta.

 
Laserprotseduur prillidest vabanemiseks

See, kas Flow laserprotseduur teile sobib, selgub esmase silmauuringu tulemuste ning sellele järgneva arutelu põhjal. Protseduuri hind kehtib mõlema silma korrigeerimisel. Ühe silma korrigeerimisel on hind poole väiksem.

Flow 2.0 protseduurieelne nägemisuuring Tallinnas ja Tartus 39 €
Flow 2.0 laserprotseduur hinnaga (tavahind 2490€)
 • protseduurijärgsed kontrollid tasuta 3 aasta jooksul;
 • Flow 2.0 garantii – 5 aasta jooksul tehakse vajadusel tasuta kordusprotseduur;
 • protseduurijärgne tasuta taksotransport Tallinna piires (protseduuri teostatakse KSA Silmakeskuse Tallinna esinduses);
 • tasuta kvaliteetsed kaitseprillid;
 • 24/7 patsienditugi Flow-protseduuri äsja läbinud patsientidele;
 • silmatilgad ja ravimid protseduurijärgseks taastumiseks.
 • Koostöös oma partneritega pakume võimalust klientidele tasuda laserprotseduuri eest osadena. Loe järelmaksu võimaluste kohta SIIT.
2390 €

Nägemiskontrollid ja -testid
KSA Silmakeskusest leiavad kõik oma nägemisprobleemile lahenduse. Meie põhjalikud uuringud pakuvad parima ülevaate silmade seisukorrast ning väljavaadetest selle parandamiseks.  
Flow 2.0 protseduurieelne nägemisuuring Tallinnas ja Tartus 39 €
Laste ja noorte nägemisuuringud vanuses 4–17 aastat 49 €
Laste nägemisuuring vanuses 2.5 kuni 3 aastat 35 €
Täiskasvanute põhjalik nägemisuuring Audit 89 €
Järeldiagnostika ja kokkuvõtted teiste silmakliinikute klientidele 119 €
Laserprotseduuril käinutele kordusvisiit 3 aasta möödumisel 19 €
Pisarakanali ajutiste korkide asetamine  150 €
Pisarakanali ajutiste korkide asetamine Flow 2.0 protseduuri läbinutele 45 €
 • Õpilastele ja tudengitele on KSA Silmakeskuse protseduurieelsed uuringud 50 % soodsamad, õpilasstaatust tõendava kaardiga on Flow 2.0 protseduur täiendavalt 100€ soodsam.
 • Club One kaardiga Flow 2.0 silmauuring 30 % soodsam. 
 • Estraveli Kuldkaardiga Flow 2.0 silmauuring 50 % soodsam.
 • KSA Silmakeskuse kliendid saavad meie müüdavaid tooteid soetada 30 % soodsama hinnaga.
 • KSA Silmakeskuse hinnakiri kehtib kuni 31.10.2019.
 • Kõikide tõendite väljastamiseks tuleb esitada oma sooviavaldus digiallkirjastatud avaldusena või täita ja allkirjastada avaldus KSA Silmakeskuses kohapeal.

 


Silmade laserprotseduur on investeering kogu eluks. See on üks tähtsamaid otsuseid inimese elus. Videos esineb teenuse kvaliteediekspert Rod Solar, kes konsulteerib silmakliinikuid üle kogu maailma.