6 põhjust, miks teha laserprotseduur talvel

13. veebruar 2019
Kui mõtled, et millal on see kõige õigem aeg teha silmade laserprotseduur, siis peame ausalt tunnistama – ühest vastust pole. Igal aastaajal on omad plussid ja miinused ning antud juhul toomegi välja, et miks võiksid silmad korda teha just talvisel perioodil.
 
Talvisel perioodil on palju eeliseid ja kui vähegi võimalik, siis on see tegelikult tõepoolest üks parimaid aegu terves aastas, mil võiks laserprotseduuri ette võtta.

1. Jahedam temperatuur ja vähem niiskust
Tõenäoliselt teavad paljud seda vanarahva tarkust, et igasuguseid operatsioone ja protseduure võiks teha kuudes, kus on r-täht sees. Tänapäeval see üks-ühele paika siiski ei pea, sest hügieenitingimused on oluliselt paranenud selle ajaga võrreldes, mil see ütlus aktuaalne oli. Suvi on laserprotseduuride tegemiseks väga populaarne aeg. Tõsi on siiski see, et jahedamas on väiksem oht põletike tekkeks ja taastumine võib olla kiirem.

2. Õues on pimedam
Vahetult pärast laserprotseduuri võivad silmad nädal-kaks olla valgustundlikumad. Seda ei esine kõikidel patsientidel, aga selle võimalusega tuleb arvestada. Kui me üldiselt nuriseme talvise pimeda perioodi pärast, siis protseduurist taastumiseks on see just hea, sest aitab mugavamalt tavapärast elu elada, ei ole vajadust päikeseprillide kandmiseks ega pea liigse valguse pärast muretsema.

3. Uue aasta lubadus kohe täidetud
Väga paljudel KSA patsientidel on nägemise parandamine üks uusaasta lubadus. Tehes selle kohe esimestel kuudel ära, saad oma aastat alustada tõelise eduelamusega! Mine tea, ehk mõjub taoline lubadustest kinni pidamine ja unistuste täitmine soodsalt ning paljutõotavalt ka ülejäänud plaanidele-soovidele-lubadustele. Uus aasta, uus nägemine!

4. Talv on rahulikum aeg
Mida rohkem on õues valgust, seda pikemad on päevad ja seda enam on meil energiat. Kevadel algab ja sügisel lõppeb tempokas periood, kus tahaks käia palju reisimas, kontsertidel, matkamas, vabaõhuüritustel ja rannas. Talv on aga aeg, mis soodustab rahulikku elutempot, kodus olemist ja rohkem paikset puhkamist. Protseduurist taastumiseks seda just vaja ongi!

5. Mugavam hakkama saada kevadiste allergiatega
Kui sina oled üks neist, keda kevadel kimbutab allergia, siis tead sa väga hästi, kui tüütu võib olla kombinatsioon kevadisest vesistest silmadest ja kontaktläätsedest. Allergiat laserprotseduuriga ravida ei saa, kuid vähemalt on selle perioodi üle elamine terava silmanägemisega oluliselt mugavam.

6. Suveks on nägemine tipptasemel
Kui teed protseduuri talvel, on juures lisaks üks põhjus, miks suve veelgi enam oodata – suveks on nägemine protseduurist täielikult taastunud, kontaktläätsed ja miinusprillid on unustatud ning saad oma silmadega nautida selgelt kõiki detaile, värve ja hetki, mida suvel pakkuda on. Enam ei pea sa suvehommikul ärgates esimese asjana prille otsima, ujuma minnes muretsema läätsede pärast või saunas maadlema uduste prilliklaasidega. Suvi on täis tegevusi, mida selge nägemisega nautida -  põnevad matkad, suvised reisid, spontaansed seiklused ja pikad suveööd on veelgi erilisemad.

Kui unistad prillidest vabanemisest, siis astu esimene samm prillivaba elu suunas ja tule Flow 2.0 silmauuringule. Silmauuringul saad vastuse, kas sinu silmad on sobilikud Flow 2.0 laserprotseduuriks. Kuni 17. veebruarini saad Flow 2.0 silmauuringule registreerida 50 % soodsama hinnaga, vaid 19€ eest. Selleks kasutad kampaaniakoodi flowveebruar. Registreeri uuringule SIIN.

Teemad

Tagid