3 olulist põhjust, miks 2024. aastal vabaneda lühinägelikkusest!

11. jaanuar 2024
Kuidas Sulle tunduks, kui 2024. aasta oleks suurte muutuste aasta, mil saaks oma ellu tuua varasemast palju rohkem vabadust, elukvaliteedi tõusu ja mugavust? Lisaks kasutada oma raha targasti ning panustada omalt poolt veelgi rohkem keskkonda? Tänu Flow 2.0 laserprotseduurile on see kõik võimalik. Loe lähemalt, kuidas!
 
Uus aasta on alanud ja paljud on otsa vaadanud oma eesmärkidele, soovidele ja unistustele. Aga nagu öeldakse, siis soov ilma plaanita on ainult unistus. Kui sinu üks 2024. aasta lubadus on miinusprillidest vabanemine ja tänu sellele oma elukvaliteedi tõstmine, siis tuleb asuda tegutsema, kuna võita on nägemise korda tegemisest palju!
 
Laserprotseduur muudab elu paremaks
 
Kui küsida KSA klientidelt tagasisidet või vaadata arvustusi Flow 2.0 laserprotseduuri kohta Facebookis, siis enamus kliente kirjutavad, et laserprotseduuri näol on olnud tegu nende elu ühe parima otsusega. Mis siis teeb silmade laserprotseduuri nii elumuutvaks?
 
Tänu vaid mõnikümmend sekundit kestvale puute- ja lõikevabale Flow 2.0 laserprotseduurile, vabaneb inimene aastakümneid kestnud lühinägelikkusest. Päeva pealt on võimalik prillid ja kontaktläätsed ning nendega seotud piirangud ja ebamugavused unustada.
 
Elukvaliteet tõuseb pärast nädalast taastumist märkimisväärselt, sest nüüd on spordi tegemine, ujumine, reisimine, lastega tegelemine ja isegi hommikul ärkamine kordades lihtsam, mugavam ja nauditavam. Paljud inimesed hakkavad pärast laserprotseduuri rohkem sporti tegema, leiavad uue hobi, mida korras silmanägemisega on kordades parem teha või saavad teha sellise karjäärivaliku, mida lühinägelikkusega teha poleks saanud.
 
Lisaks on elu turvalisem ja murevabam, sest ei pea kartma näiteks prillide purunemise pärast, muretsema sellepärast, kui kaua on kontaktläätsed silmas olnud või kannatama pidevate silmapõletike pärast, mida kontaktläätsede kandmine põhjustada võib. Laserprotseduur on võrreldes kontaktläätsede kandmisega oluliselt turvalisem nägemise korrigeerimise viis.
 
Laserprotseduuriga võid kordades oma raha säästa
 
Kui 2024. aastal on sinu eesmärkide seas ka arukas rahaga ümber käimine või investeerimine, siis tasub mõelda ka laserprotseduuri tegemisele. Paljud inimesed võivad protseduuri kalliks pidada, kuid lihtne arvutus tõestab, et kulutades regulaarselt läätsedele ja prillidele, tuleb laserprotseduur pikas perspektiivis soodsam. Mugavust ja elukvaliteedi tõusu, mida saab laserprotseduuri tegemisest, ei ole võimalik rahasse väga lihtsasti ümber arvutada. Küll aga on võimalik kokku arvutada oma igakuised ja iga-aastased kulutused kontaktläätsedele, nende tarvikutele ning prillidele. Selleks on väga heaks vahendiks näiteks KSA prillikalkulaator.
 
Toome ühe näite. Kui 22-aasta vanune inimene kulutab iga kuu 20 € läätsedele ja iga kolme aasta tagant 150 € prillidele, siis on tal 60-ndaks eluaastaks kulunud umbes 10 000 €. Mõned vahetavad prille veel igal aastal ja osad investeerivad ka optilistesse päikeseprillidesse, seega võivad summad olla ka olulisemalt suuremad.
 
Kui sellegipoolest tundub laserprotseduur suure väljaminekuna, siis võib paremini sobida hoopis selle eest tasumine osadena. Koostöös usaldusväärsete partneritega – LHV, Swedbanki ja Medicredit terviselaenuga, pakub KSA ka väga mõistlikel tingimustel järelmaksu võimalusi, millega on võimalik tutvuda meie kodulehel.
 
Laserprotseduur on keskkonnasõbralik valik
 
Õnneks kuuleme üha rohkem seda, et silmade laserprotseduuri kasuks otsustatakse ka sellepärast, et tegu on oluliselt keskkonnasõbralikuma lahendusega kui kontaktläätsede või prillide kasutamine.
 
Kontaktläätsed koosnevad erinevat tüüpi plastikust. Maailmas on umbes 150 miljonit inimest, kes kannavad kontaktläätsesid, tekitades sellega hinnanguliselt üle 132 miljoni kilogrammi prügi aastas. Kas teadsid, et plastiku lagunemine võib võtta looduses aega kuni 500 aastat? Kahjuks endiselt paljud inimesed ei mõtle sellele ja sealt tuleb ka kurb statistika - umbes 20 % kontaktläätsede kandjatest tunnistavad, et lasevad oma kasutatud läätsed WC-potist veega alla. See tähendab aga suurt hulka mikroplastikut meie ookeanides, kalade kõhus ja lõpuks meie toidulaual. Kuigi kontaktläätsede taaskasutamiseks ja sorteerimiseks ei ole veel häid lahendusi, on parim lahendus hetkel see, et juba kasutatud kontaktläätsed leiaksid oma tee prügikasti, mitte loodusesse, või wc-potti.
 
Prillid on üldiselt jätkusuutlikum valik, kuid ka nende tootmine on saastav ning samuti ei ole endiselt head lahendust vanade või katkiste prilliraamide või -klaaside ümbertöötlemiseks. Õnneks on võimalik mõnedel juhtudel vanade prilliraamide sisse panna uued klaasid, tänu millele saab prilliraame mitu korda kasutada.  
 
Laserprotseduuri kasuks otsustades on võimalik nii prillide kui ka läätsedega hüvasti jätta ning oma ökoloogilist jalajälge selle võrra vähendada!
 
Kolm sammu suurepärase nägemiseni
 
Iga suurem siht koosneb väikestest eesmärkidest. Terava nägemise esimene samm on Flow 2.0 silmauuring, mille käigus saadakse pooleteise tunni jooksul väga põhjalik ülevaade inimese nägemisest ja Flow 2.0 laserprotseduurist. Lisaks saab konsulteerida optometristiga ükskõik millistes laserprotseduuri puudutavates küsimustes. Uuringu lõppedes annab optometrist koostöös silmakirurgiga vastuse, kas inimene on laserprotseduuriks sobilik kandidaat.
 
Kui uuring on edukalt läbitud, on võimalik broneerida aeg Flow 2.0 laserprotseduuriks. Protseduuri päeval veedab inimene KSAs kohapeal keskmiselt tund aega, millest laserprotseduuri tegemine ise võtab umbes 15 minutit. Keskmiselt töötab laser Flow 2.0 laserprotseduuri ajal ühe silma lühinägelikkusest vabastamiseks 15 sekundit ehk lühinägelikkusest saab vabaks keskmiselt vaid 30 sekundiga! Lisaks räägitakse protseduuri päeval üle kogu info, mis puudutab protseduurijärgset taastumist, silmatilkade ja ravimite võtmist ning samuti saab valida endale uued päikeseprillid. Pärast seda sõidutatakse inimene mugavalt taksoga koju ja taastumine võib alata.
 
Pärast Flow 2.0 laserprotseduuri soovitame võtta rahulikuks taastumiseks vähemalt 1 nädala. Sellel perioodil tuleb vältida silmade hõõrumist või millegi, sealhulgas tolmu, vee või võõrkehade silma sattumist. Seetõttu ei soovita me esimesel nädalal teha trenni, minna sauna või spaasse, vaid lükata need tegevused edasi.
 
Pärast ühte nädalat kaovad igasugused elustiilipiirangud ning taas võib tegeleda kõigi tegevustega, mis varasemalt päevaplaani kuulusid – minna ujuma, poksitrenni või isegi langevarjuga hüppama. Suureks erinevuseks nüüd on aga see, et kõike saab teha prillidest või kontaktläätsedest sõltumata ja suurepärase nägemisega!
 
Soovid teada, kas oled sobilik kandidaat silmade laserprotseduuriks? Täida ära KSA kiirtest ja saad vastuse oma sobivuse kohta 2 minutiga! Ja mis kõige parem, kui vastus tuleb positiivne, saad registreerida ülipõhjalikule Flow 2.0 silmauuringule kliinikus kohapeal TASUTA (tavahind 69 €). Täida test SIIN!