Motosportlane Keity Meier: nägemine on nii suur osa elust

6. juuli 2022
Keity on energiline ja südikas mototriali sõitja, kes on seadnud endale kõrged eesmärgid – osaleda 2022 hooajal triali Euroopa ja maailmameistrivõistlustel. 2021. aasta lõpus läbis ta KSAs Flow 2.0 laserprotseduuri ja vabanes seeläbi aastatepikkusest lühinägelikkusest. 

Oma esimesed prillid sai ta juba 8 aastaselt ning on elu jooksul prilliraame korduvalt ära kaotanud, uusi ostnud, neile peale astunud kui ka pooleks istunud. Esimese mootorratta sai Keity 12. aastaselt ning üsna pea selgus, et prillid ja motosport ei käi kokku. Prillid ei sobinud hästi kiivri alla ning prilliklaasid kippusid värisema, muutes vaatepildi virvendavaks ja hüplikuks. 

Algul otsis Keity abi läätsekandmisest, kuid aktiivne ja seiklusrohke eluviis on täis ootamatusi, mis viivad teda uutesse paikadesse, kus on tihti tolmune ning puudub läätsede silmapanekuks piisav puhtus ja hügieen. Keity ütleb, et läätsed olid lisanduv stressiallikas, kippusid ära kaduma, silmad muutusid kuivaks, punaseks ja hakkasid sügelema.

Seetõttu otsustas ta läbida Flow 2.0 laseprotseduurile ja loobuda lõplikult prillidest, mis professionaalset motosportlast nii treeningutel kui ka võistlusspordiga tegeledes segasid. Elu prilli- ja läätsevabalt on muutnud reisimise ja välioludes treenimise palju mugavamaks ning pingevabamaks, lubades Keityl keskenduda kõige olulisemale – mototriali tiitlivõistlustele.
 
Vaata videost, mida arvab Keity Flow 2.0 laserprotseduuri läbimisest

 

Kui unistad samuti prillivabast elust, siis tule esimese sammuna Flow 2.0 silmauuringule. Broneeri endale aeg Flow 2.0 silmauuringule SIIN. Sind ootab lisaks ülipõhjalikule silmauuringule optometristi konsultatsioon, 5* klienditeenindus ja mõnus atmosfäär!​