Kuidas valmistuda Flow 2.0 protseduuriks?

22. detsember 2020
Enamuste jaoks, kes Flow 2.0 laserprotseduuri KSA Silmakeskusesse tegema tulevad, on see ammuse unistuse täitumine. Selleks, et kõik sujuks sajaprotsendiliselt hästi, on oluline ka sinu panus. Toome välja mõned olulised nüansid, mida pead teadma protseduuriks valmistumisel.
 
 • Läätsevaba periood
Kõige olulisem asi sinul kui patsiendil on olla kümme päeva enne protseduuri kontaktläätsede vabalt. Kanna prille või kui sul neid pole, siis küsi meilt, aga selle kümne päeva jooksul kontaktläätsesid kindlasti kanda ei tohi!
 
 • Loe patsiendi juhendit
Tõenäoliselt anti sulle enne protseduuri inforaamat Flow 2.0 laserprotseduuri kohta. See anti sulle põhjusega, sest etteantud kirjutiste järgimine on kriitilise tähtsusega. Loe patsiendi inforaamat läbi ja järgi sealseid juhiseid 100 %.
 
 • Varu aega
Protseduuri päeval varu KSA Silmakeskuses olemiseks aega, et poleks kiirustamist. Pooleteisest tunnist peaks piisama ning oluliselt varem kui sinu protseduuri aeg on, pole mõtet kohale tulla. Viiest-kümnest minutist piisab hästi!
 
 • Söö korralikult
Flow ei ole „operatsioon“, see on protseduur. Miks? Sest operatsioon eeldab, et inimesele tehakse sisselõige, kuid Flow ei tee su silma ühtegi sisselõiget. Seega erinevalt tavalistest operatsioonieelsetest soovitustest võid sa süüa. Me isegi soovitame tulla protseduurile täis kõhuga.
 
 • Ei alkoholile
Alkoholi ei tohi tarvitada vähemalt 24 tundi enne ja 48 tundi pärast protseduuri. Alkohol nimelt vähendab kudede veesisaldust, põhjustades silmade kuivust ja seetõttu aeglustab protseduurist paranemise protsessi.
 
 • Planeeri puhkust
Kui protseduur tehtud, siis planeeri endale rahulikku olemist vähemalt 7-10 päeva. Mida lõõgastunumalt, rahulikumalt ja stressivabamalt sa olla saad, seda kergem ja kiirem on taastumine.
 
 • Räägi võetavatest ravimitest
Kas tarvitad mingeid ravimeid regulaarselt või protseduuri hommikul? Mõlemal juhul anna sellest kindlasti meie protseduuriõdedele teada, et saaksime selle infoga arvestada.
 
 • Mõtle transport läbi
Kas teadsid, et KSA poolt on taksotransport Tallinna piires või sadamasse, lennujaama, bussi- või rongijaama tasuta? Mõtle läbi, kuidas soovid pärast protseduuri koju minna – kas kasutad meie taksovõimalust või kutsud endale kellegi järgi?
 
 • Mõtle tasumine läbi
Maksmisele tasub kindlasti mõelda varem kui protseduuri päeval. Kui plaanid tasuda kohapeal kaardimaksega, siis kontrolli igaks juhuks üle oma päevalimiit, et ei tekiks ootamatult lisastressi tekitavat olukorda.
 
 • Riietu mugavalt
On loomulik, et protseduur võib tekitada mõningast ärevust. Selleks, et säilitaksid rahu, pead olema mugavate ja mõnusate riietega. Oluline on, et tunneksid end hästi! Siiski väldi palun materjale, mis võivad moodustada ebemeid, näiteks villane.
 
 • Eemalda kogu meik
Protseduuri päeval ära kasuta palun näol ega silmadel kosmeetikat, silmameik eemalda vähemalt 24 tundi enne protseduuri. Samuti ära kasuta protseduuri päeval juukselakki või -vahtu, habemeajamisvedelikku ning parfüümi.
 
Oleme tänulikud, kui neid nõuandeid kuulda võtad, sest edukas protseduur on lisaks arstile ka sinu enda kätes!

Teemad

Tagid