90% KSAs prillidest vabanenud inimestest on öelnud, et nad naudivad nüüd spordi tegemist rohkem kui kunagi varem ning nende eluviis on aktiivsem.

Kui prillide või kontaktläätsede kandmine on ka Sulle tüliks sportides ja need segavad soovitud eesmärkide saavutamist, siis KSA Silmakeskus saab Sind aidata. 

KSA Silmakeskusel on taas eripakkumine Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi liikmetele!
 

Eripakkumise raames on Flow 2.0 silmauuring 50% soodsam, hinnaga 19€.


  

Tule Flow 2.0 silmauuringule miinusprillidest vabanemiseks

Eripakkumine on kehtiv kuni 30.09.2017

Flow 2.0 silmauuring ja laserprotseduur miinusprillidest vabanemiseks


Flow 2.0 silmauuring on ilmselt põhjalikuim silmauuring, mida oma elu jooksul läbid. Pooleteise tunni jooksul saad enda silmade tervisest detailse ülevaate. Tänu silmauuringule saad teada, kas oled sobilik Flow 2.0 laserprotseduuriks ehk miinusprillidest või kontaktläätsedest vabanemiseks.

Flow 2.0 lõikevaba laserprotseduur sobib eelkõige lühinägevuse (müoopia) ja astigmatismi raviks. Protseduuriga saab korrigeerida kuni 10-dioptrilist kombineeritud lühinägelikkust. Parim vanus silmade igasuguseks meditsiiniliseks korrigeerimiseks on 20–45 eluaastat. Flow 2.0 on puutevaba pinnapealse protseduuri kompleks, mida teostatakse täielikult Schwind Amaris 1050RS laseriga ilma silma lõikamata.  Protseduurist taastumine on loomulik ja sujuv ning tavapärase aktiivse elurütmiga saab kiiresti jätkata.


Rohkem infot KSA Silmakeskuse kohta leiab SIIT!

Vaata, kuidas muutus meie hea kliendi, kettaheitja Kätlin Tõllasson, elu pärast Flow 2.0 laserprotseduuril käimist!

 
(+372) 644 5060    info@ksa.ee       Tallinn: J.Vilmsi 5 / Raua 36      Tartu: Soola 8, II korrus  Helsingi: Mannerheimintie 12B   Tegevusluba nr L03793