Kas miinusprillide või kontaktläätsede kandmine segab Sind sportides, tööd tehes või oma hobidega tegeledes ja unistad neid vabanemisest? Eesti juhtiv silmakliinik KSA Silmakeskus saab Sind aidata. Tule Flow 2.0 silmauuringule ja saa teada, kas Sinu silmad on sobilikud Flow 2.0 laserprotseduuriks. Astu esimene samm täna ja naudi suve prillivabalt!

KSA Silmakeskusel on Sulle eripakkumine: 

  • Flow 2.0 silmauuring on Sulle 50% soodsam, hinnaga 19 (tavahind 39€)
  • Flow 2.0 silmauuringule saame vastu võtta miinusprillikandjaid vanuses 18-45-eluaastat, kellel on kuni 9-dioptriline lühinägevus. Uuringu käigus saad teada, kas oled sobilik miinusprillidest vabanemiseks tänu puutevabale Flow 2.0 laserprotseduurile. Lisaks näitame Sulle, milline oleks Sinu nägemine pärast laserprotseduuri, Sind ootab optometristi konsultatsioon, 5* klienditeenindus ja mõnus atmosfäär.
  • Soodushinnaga saab uuringule registreerida kuni 4.07.2020. Uuringu reaalne toimumisaeg võib jääda tulevikku.

Registreerin aja Flow 2.0 silmauuringuks: 

Flow 2.0 silmauuring ja laserprotseduur miinusprillidest vabanemiseks


Flow 2.0 silmauuring on ilmselt põhjalikuim silmauuring, mida oma elu jooksul läbid. Pooleteise tunni jooksul saad enda silmade tervisest detailse ülevaate. Tänu silmauuringule saad teada, kas oled sobilik Flow 2.0 laserprotseduuriks ehk miinusprillidest või kontaktläätsedest vabanemiseks.

Flow 2.0 lõikevaba laserprotseduur sobib eelkõige lühinägevuse (müoopia) ja astigmatismi raviks. Protseduuriga saab korrigeerida kuni 9-dioptrilist kombineeritud lühinägelikkust. Parim vanus silmade igasuguseks meditsiiniliseks korrigeerimiseks on 20–45 eluaastat. Flow 2.0 on puutevaba pinnapealse protseduuri kompleks, mida teostatakse täielikult Schwind Amaris 1050RS laseriga ilma silma lõikamata.  Protseduurist taastumine on loomulik ja sujuv ning tavapärase aktiivse elurütmiga saab kiiresti jätkata.


Rohkem infot KSA Silmakeskuse kohta leiab SIIT!

KSA Silmakeskuse Tallinna esindus asub Kadriorus, aadressil J. Vilmsi 5 / Raua 36. Tallinna KSA Silmakeskus on avatud: E–R 9.00–17.00

KSA Silmakeskuse Tartu esindus asub Tasku Keskuses, aadressil Soola 8. Tartu KSA Silmakeskus on avatud: E-K 9.00-17.00

KSA Silmakeskus on 15. aasta jooksul muutnud üle 30 000 inimese elu!