Kas miinusprillide või kontaktläätsede kandmine on tüliks sportides ning segavad soovitud eesmärkide saavutamist? Kui Sa tahad nautida elu ilma segavate prillide või kontaktläätsedeta, siis KSA Silmakeskus saab Sind aidata.

KSAl on sellel kevadel eripakkumine MyFitnessi spordiklubi liikmetele!
 

Eripakkumise raames on Flow 2.0 silmauuring 30% soodsam, hinnaga 27€.


Eripakkumine kehtib kuni 31.05.2017.
 

Tule Flow 2.0 silmauuringule miinusprillidest vabanemiseks! 

Flow 2.0 silmauuring ja laserprotseduur miinusprillidest vabanemiseks

Flow 2.0 silmauuring on ilmselt põhjalikuim silmauuring, mida oma elu jooksul läbid. Pooleteise tunni jooksul saad enda silmade tervisest detailse ülevaate. Tänu silmauuringule saad teada, kas oled sobilik Flow 2.0 laserprotseduuriks ehk miinusprillidest või kontaktläätsedest vabanemiseks.

Flow 2.0 lõikevaba laserprotseduur sobib eelkõige lühinägevuse (müoopia) ja astigmatismi raviks. Protseduuriga saab korrigeerida kuni 10-dioptrilist kombineeritud lühinägelikkust. Parim vanus silmade igasuguseks meditsiiniliseks korrigeerimiseks on 20–45 eluaastat. Flow 2.0 on puutevaba pinnapealse protseduuri kompleks, mida teostatakse täielikult Schwind Amaris 1050RS laseriga ilma silma lõikamata.  Protseduurist taastumine on loomulik ja sujuv ning tavapärase aktiivse elurütmiga saab kiiresti jätkata.


Rohkem infot KSA Silmakeskuse kohta leiab SIIT!


(+372) 644 5060    info@ksa.ee       Tallinn: J.Vilmsi 5 / Raua 36      Tartu: Soola 8, II korrus  Helsingi: Mannerheimintie 12B   Tegevusluba nr L03793