Meil on sulle sõbralik eripakkumine:
Sinu sõber vabanes miinusprillidest KSA Silmakeskuses ja soovitab Flow 2.0 laserprotseduuri ka sulle! Kui soovid teada saada, kas oled sobilik miinusprillidest ja läätsedest vabanemiseks, siis tule Flow 2.0 silmauuringule! 
  • Flow 2.0 silmauuringule registreerudes kasuta kampaaniakoodina oma sõbra nime, kes sulle KSAd soovitas ja Flow 2.0 uuring on sulle superhinnaga 19 €  (tavahind 59 €).
  • Lisaks osaled 300 € Flow. 2.0 laserprotseduuri kinkekaardi loosimises.
  • Erihinnaga saad uuringule registreerida kuni 14.02.2021. Uuringu reaalne toimumisaeg võib jääda tulevikku.
  • Kinkekaardi loosime välja 17.02.2021. Õnneliku võitja teeme teatavaks siin leheküljel ja võtame võitjaga ise ühendust.

Uuringule on oodatud 18-45-aastased miinusprillikandjad, kellel on kuni 9-dioptriline lühinägelikkus. Sind ootab lisaks ülipõhjalikule silmauuringule optometristi konsultatsioon, 5* klienditeenindus ja mõnus atmosfäär!​
Kampaania on nüüdseks lõppenud!
Aitäh kõigile, kes registreerusid kampaania raames Flow 2.0 silmauuringule ja kohtumiseni KSA Silmakeskuses! :)

300 € Flow 2.0 laserprotseduuri kinkekaardi võitja on Annemari Sepp – palju õnne! Võtame sinuga ühendust. 

Flow 2.0 silmauuring ja Flow 2.0 laserprotseduur miinusprillidest vabanemiseks:
Flow 2.0 silmauuring on ilmselt põhjalikum silmauuring, mida oma elu jooksul läbid. Tänu silmauuringule saad teada, kas oled sobilik Flow 2.0 laserprotseduuriks ehk miinusprillidest või kontaktläätsedest vabanemiseks!

Flow 2.0 lõikevaba laserprotseduur sobib eelkõige lühinägevuse (müoopia) ja astigmatismi raviks. Protseduuriga saab korrigeerida kuni 9-dioptrilist kombineeritud lühinägelikkust. Parim vanus silmade igasuguseks meditsiiniliseks korrigeerimiseks on 20–45 eluaastat. Flow 2.0 on puutevaba pinnapealse protseduuri kompleks, mida teostatakse täielikult Schwind Amaris 1050RS laseriga ilma silma lõikamata.  Protseduurist taastumine on loomulik ja sujuv ning tavapärase aktiivse elurütmiga saab kiiresti jätkata.

Rohkem infot KSA Silmakeskuse kohta leiab SIIT!

Vaata, mida arvab disainer Merli Maidla KSA Silmakeskuses Flow 2.0 laserprotseduuri läbimisest!