Särav multitalent Kadri Lepik

8. märts 2021
Tegemist on naisega, kes jääb kõikjal silma oma rõõmsameelse olekuga. Tavaliselt on Kadril alati palju korraga käsil, ent ometi õnnestus tal silmade laserprotseduur KSA Silmakeskuses oma tihedasse ajagraafikusse ära mahutada.
 
Kadri põhitööks on olla müügijuht ühes Baltikumiüleses ettevõttes. Kuigi ettevõte on väike, saadetakse korda suuri tegusid. Lisaks tegeleb ta aktiivselt spordiga ning saavutuste osas on ette näidata MyFitness Crosstrainingu paarisvõistluse 4-kordne võit naiste arvestuses ja Fitgames võistlussarja auväärne teine koht. Kuid sellega tema hobide loetelu ei lõppe – igapäevaselt tegeleb naine ka muusikaga, täpsemalt klaveri mängimisega. Hetkel mängib Kadri kahes bändis klahvpille ning annab tööväliselt klaveri eratunde. Kahel korral on ta ka Eesti Laulule pääsenud, saates klaveril Isac Ellioti ning olles loo „Hingelind“ sõnade autor.

Tülikas „läätsemajandus“
Kadri tunnistab, et oli aastaid mõelnud silmade laseroperatsioonile, kuid esialgu mõttetasandilt asi kaugemale ei liikunud. Prillid olid osaliselt ka aksessuaari eest ning trennis ja suvel kandis ta alati läätsesid. Kõik see oli aga tülikas – läätsed muutsid silmad kuivaks ning tekkis vajadus silmi pidevalt niisutada. Isegi päikseprillide kandmist tuli planeerida. Mingi hetk tundis Kadri, et on laserprotseduuriks valmis ning rahalised võimalused olid tagatud. Innustust ja julgust andis lisaks ka teiste inimeste kogemuste lugemine. Oluliseks sai teadmine elukvaliteedi muutusest – millise vabaduse see annab! Nii saigi kontrollis käidud ja roheline tuli protseduuri läbimiseks oli olemas.
 
Jess, tehtud!
Protseduuri ajal mõtles Kadri sellele, et kõik ikka hästi läheks ja et saaks juba ruttu 100 %liselt näha ning oma elu täiel rindel nautida. Muidugi palju aega selleks ei olnud, kuna protseduur ise võttis vähe aega ning dr Ants Haavel ajas juttu, et ärevaid mõtted eemale saada. Pärast protseduuri oli esimene mõte: „Juba tehtud? Nii ruttu?“ Kadri viibis protseduurisaalis kokku 7-9 minutit ning enamus aega kulus laseri ettevalmistamisele. Teine mõte oli: „Jess, tehtud! Nüüd taastuma ja puhkama!“

Uurisime Kadrilt: kuidas on läinud taastumine ja kui kiiresti sai ta uuesti tavarutiini naasta?
„Minu taastumine on läinud väga hästi. Siinkohal tahan väga tänada optometrist Ave, kes minuga koguaeg kontaktis oli ja uuris, kuidas mul läheb. Toimetasin rahulikult kodus umbes poolteist nädalat, kui alustasin vaikselt arvutiga töötamist ning trennitegemist. Vahepeal tundus, et näen kaugele väga hästi, kuid lähedale nägemine oli udune. Tänaseks aga näen kindlasti paremini, kui varasemalt prillide või läätsedega. Pärast viimast kontrolli sain ka kinnituse, et minu nägemine on 125 %.“


 
Mida ütleksid neile, kes unistavad laserprotseduurist, aga keda veel hirm tagasi hoiab? 
Palun võtke endale see aeg ning minge esmalt silmi kontrollima. See on absoluutselt parim otsus, mida mina oma elus teinud olen. Isegi, kui minek võib jääda raha taha, siis KSA’l on koostöö näiteks LHV Pangaga, mis pakub väga kliendisõbralikke järelmaksu tingimusi, et protseduur läbida. Igatahes soovitan mitte üle mõelda ja tegutseda!“

Räägi mõnest suurepärasest hetkest pärast Flow 2.0 laserprotseduuri läbimist.
„Esimene wow-moment oli siis, kui ütlesin oma elukaaslasele diivanil istudes, et näen nüüd köögis ahju peal olevat kella, mis varasemalt oli ka prillidega vaadates veidi udune. Ja detailid – näen kaugel asuvaid pisikesi asju, autoga sõites liiklusmärke, tänaval kõndivate inimeste nägusid. Naljakas oli ka see, et hakkasin mitmel hommikul pärast protseduuri läbimist öökapi pealt oma prille otsima. Olen siiralt tänulik KSA meeskonnale professionaalsuse, hoolivuse ja toetuse eest. Lisaks sellele, et sain nägijaks, sain ka parima teeninduse osaliseks! Kuna märts on ka hea teeninduse kuu, siis vaieldamatult on minu TOP1 KSA Silmakeskus.“ 

Kolm asja, mis on Kadri elus teisiti, nüüd kui silmad on korras:
1. Vahel siiani uskumatuna tunduv, kuid täielik nägemine!
2. Teadmine, et saab pingevabalt trenni teha, autoga sõita, päikeseprille kanda ja bändiesinemisi planeerida ilma tülika „läätsemajanduseta“.
3. Rahaline kokkuhoid läätsede arvelt. Kadri kasutas varasemalt 1-päevaseid läätsesid, mille ostmine oli tülikas ja kulukas. Täna saab ta selle raha mujale suunata.