Reelika Tammeoru – sõidueksamiks silmad tippvormi!

15. september 2021
Suve keskpaigas vabanes KSAs prillidest jutukas ja särav Reelika Tammeoru, kellele andis viimase tõuke laserprotseduuriks üsna tavatu, ent lihtne ja loogiline põhjus – soov autoga mugavamalt sõita. Loomulikult naudib ta ka kõike muud, mis hea nägemisega kaasneb.
 

Reelika on pea 13 aastat Inglismaal elanud. Algselt läks ta sinna vaid mõneks ajaks “niisama”, hiljem juba Londonisse turundust õppima. Kui bakalaureuse kraad omandatud, asus erialasele töökohale ning on oma valdkonnas juba 7 aastat tegutsenud. Tänaseks on ta koos elukaaslasega kodumaale tagasi kolinud ja siin tekkis ka otsene vajadus nägemise korrigeerimiseks.

 

Ebamugavustunne autoroolis ajendas protseduurile

Prille pole Reelikale kunagi meeldinud kanda ning nii ta enamasti “prillivabalt” elas ja silmi kissitas. Eriti ebamugav oli nõnda puhkustel käia. Mõte laserprotseduur läbida tuli Eestisse naastes, mil uue elukoha tõttu tekkis vajadus juhilubade ja auto järele. Kuna hetkeolukord nõuab paljudes kohtades ka näomaski kandmist, siis kulgesid sõidutunnid päris keerukalt – prillid olid pidevalt udused ning nägemine raskendatud.

Teine ja olulisem põhjus protseduuriks oli soov nautida kauneid vaateid. Reelika armastab väga looduses käia ning just Eesti loodus on tema sõnul imeline! Ka erinevatel aastaaegadel lume ja vihmaga olid märjad prilliklaasid tüütud ning tekitasid lisastressi. “Võib-olla vale vaatenurk,” arutleb naine, kuid nendib, et nii lihtsalt oli! 
 

Dr Haavel viis mõtted mujale

Nii käiski Reelika KSAs protseduurieelsel nägemisuuringul, kuid lükkas laserprotseduuri ennast lausa kolm korda edasi. Vaid kuu aega enne sõidueksamit otsustas naine, et nüüd tuleb end käsile võtta ja asi lihtsalt ära teha!

Protseduuripäev oli sarnaselt paljudele teistele klientidele ka Reelika sõnul täitsa okei. Kerge närveerimine algas, kui ta kliinikusse saabudes kaitsvaid päikeseprille valis. Dr Haavel oli aga suurepärane, kuna aitas mõtted mujale viia. “Näiteks sain teada et mu silmade pigment on ilus!” sõnas naine. Tagasi vaadates polnud protseduur tema sõnul üldse hull. Õnneks läks kõik hästi! Ka kaitseläätsede kandmise periood ning taastumine on olnud kerge. Selleks võlgneb Reelika tänu Dr Haaveli professionaalsusele ja kogemusele.

 

Prillivabast elust rõõmu teistelegi​

Prillivabast elust tunneb rõõmu ka tema mees, kes näeb näeb oma armsamale silma vaadata. Reelika jällegi naudib ümberkaudset loodust ja autosõit on fantastiliseks kogemuseks kujunenud. Boonusena ei ole enam vaja uusi prille iga paari aasta tagant soetada. 

Vaid kuu aega pärast silmade laserprotseduuri tegi Reelika sõidueksami edukalt ära. Värske juhilubade omanik kinnitab, et nägemine on viis pluss! :)


 


Kui soovid samuti teada, kas oled sobilik miinusprillidest vabanemiseks, siis tule esimese sammuna Flow 2.0 silmauuringule. Registreeri uuringule SIIN! Sind ootab lisaks ülipõhjalikule silmauuringule optometristi konsultatsioon, 5* klienditeenindus ja mõnus atmosfäär!

Teemad

Tagid