Nadežda ja Helery: koos on julgem!

15. juuni 2021

Ei juhtu kuigi tihti, et kaks inimest laserprotseduuri teekonna koos ette võtavad. Haapsalust pärit head sõbrannad Nadežda ja Helery nii aga tegid – nad tulid samaaegselt KSA Silmakeskusesse nägemisuuringule ja laserprotseduurile ning julgustavad ka teisi enda eeskujul suurt elumuutust ette võtma.

 

Rõõmsameelsed Helery ja Nadežda olid aastaid arutanud, et lähevad koos silmaopile, sest lisaks heale omavahelisele klapile, on nii julgem. Põhjuseid, mis ajendasid nägemist korrigeerima, oli mitmeid. Helery meenutab, et tihtipeale otsis ta prillid nina peal neid mööda kodu taga ja elu esimeste kontaktläätsede paigaldamine võttis aega 15 minutit. Kuigi aastate jooksul tekkis läätsede käsitlemisel vilumus, oli halb nägemine sellegipoolest peamine motivaator. Eredamalt on meeles, kuidas Helery elukaaslane palus tal kord eemal asuva auto numbrimärki lugeda, kuid hea, et naine autotki nägi.

 

Nadežda töötas aastate eest isegi optikapoes ning sai prillidega “sõbraks”, kuid ammune unistus nägemise korrigeerimisest kerkis sellegipoolest uuesti päevakorda. Kui õige aeg kätte jõudis, tulid sõbrannad koos kliinikusse nii esimesele silmauuringule, laserprotseduurile kui ka järelkontrollidele. Koos käimise puhul on parim osa murede ja rõõmude jagamine. “Oli hea teada, et KSA on protseduurijärgselt 24/7 nõuga abiks, aga oma sõbranna on hoopis midagi muud!” on Helery positiivselt veendunud. “Kindlasti soovitan ka teistel seda koos lähedase inimesega läbi teha. Paranemine on kohe poole lihtsam, sest jagatud mure on ju pool muret!” lisas Nadežda.

 

Peamine, mis muutus, on detailide nägemine – olgu selleks siis kodu terrassilt metsa imetlemine või pimedas autoga sõitmine. Ka tunne on vabam ning päikeseprillide kandmine ei vaja planeerimist. Nadežda sai pärast protseduuri kolleegilt komplimendi, et tal oleks justkui roosad prillid ees – tema rõõmsameelsus ja positiivsus olid nii nakkavad, et kolleeg hakkas ka ise protseduuri peale mõtlema. “Ma juba kujutan ette, kuidas ma naudin selle aasta suverõõme ilma prillideta! Võtke see teekond ette ja te ei kahetse, see on üks parimaid investeeringuid iseenda elukvaliteedi parandamiseks!” julgustab ta.
 

 

Дорогой читатель, если желаешь также узнать, подходит ли тебе лазерная коррекция зрения, первым делом приходи на предоперационную диагностику Flow 2.0. Зарегистрироваться на глазное обследование Flow 2.0 по льготной цене 29 € (обычная цена 69 €) ЗДЕСЬ!

Teemad

Tagid