"Mu ellu tulid päikeseprillid!"

23. mai 2019
Alar Laidoner (32) on tõeliselt aktiivne inimene. Ametilt üldehitaja ja töö kõrvalt tegeleb rohkelt spordiga – sõidab ringrada, on aktiivne motomatkaja, käib jõusaalis, ujumas, rulluisutamas ja suusatamas. Prillid ja hägune nägemine ei läinud tema elustiiliga juba ammu kokku.
 
Prillide purunemine on iga prillikandja õudusunenägu, sest lisaks raha- ja ajakulule tähendab see ka teatud perioodil kas kohustuslikku kontaktläätsede kandmist või „poolpimedana“ ringi liikumist.
 
Alaril juhtus mitu korda, et prillid läksid motokiivrisse paigaldamisel katki. „Lisaks pidin prille pidevalt tolmust puhastama, mis neid rikkus. Töö juures oli kaitseprillide kandmine raskendatud, ujulates liikumine oli udune, sporti tehes tilkus higi pidevalt klaasile ja päikeseprillidest ainult unistasin,“ loetleb aktiivset elustiili elav Alar. Ta peab lugu aktiivsest puhkusest ja tervislikust elust, mis eeldab selget pilku. Prillide piirav vaateväli ja pidev ebamugavus tegutsemisel andsid hoogu juurde teadmisele, et midagi tuleb muuta.


 
Prillidest vabanemine oli uusaastalubadus
 
Viimase tõuke kauaoodatud tegevus ette võtta andis talle hea sõber Ilona, kellega nad on aastaid teinud uusaastaplaane. „Minu nimekirjas oli ka laserprotseduur. Panime selle kohta kirja plusse ja miinuseid ning kuna plusse oli ilmselgelt kõvasti rohkem, siis saigi see otsus langetatud,“ selgitab Alar, kes läks esiti oma sooviga tegelikult ühte teise silmakeskusesse.
 
„Seal oli aga suhtumine, mis jättis mulje, et „Tere-head aega, meil pole aega“. See ei tekitanud head tunnet ega usaldusväärsust. Google abiga leidsin õnneks KSA, registreerisin end silmade uuringule ning minuga võeti ühendust praktiliselt kohe. Suhtumine oli võrreldes eelmise kliinikuga kui öö ja päev, KSA tase on ikka tipus!“ jagab Alar oma kogemusi.
 
Nüüd näeb, kuhu kõnnib
 
Flow 2.0 protseduurile oli sobivus olemas ja nii astus Alar taas sammukese lähemale oma unistusele – vabaneda lühinägelikkuses ja näha selgelt oma silmadega. Laserprotseduur oli tema hinnangul kiire ja karta polnud midagi. „Kõik käis nii kiirelt ja sujuvalt, et ma ei jõudnudki midagi mõelda või kartma hakata. Lisaks polnud ühtegi küsimust, millele ma vastuvõtul poleks vastust saanud, kõik seletati viimse kui detailini lahti,“ on ta rahul.
 
Alari taastumine oli üpris kiire, nädal pärast protseduuri naases ta juba tavarutiini ja kaks nädalat hiljem alustas taas tööpostil. „Ma väga naudin, et pärast Flow laserprotseduuri saan kanda päikeseprille, mida ma varem teha ei saanud. Spaades ja ujulates tunnen end kindlamalt, sest näen, kuhu kõnnin. Üldse on igasugune aktiivne tegevus palju sujuvam ja nauditavam, sest ma ei pea muretsema, et prillid võivad kukkuda või puruks minna,“ jagab 12-aastat prille kandnud Alar.


 
„KSA Flow laserprotseduur ja prillidest vabanemine on kindlasti üks parimaid investeeringuid, mida olen enda jaoks teinud. See on valutu ja kiire protseduur ning kartmiseks pole vähimatki põhjust!“ julgustab Alar. „KSA meeskond, kes mind juba uksel vastu võttis, on ülimalt sõbralik, vastutulelik, meeldiv ja mis põhiline - professionaalne!“
 
 
Alari sõnul on nüüd ta elus kolm asja teisiti:
  1. Pilk on teravam ja detailsem kui prillidega. See on mootorrattaga sõites väga oluline.
  2. Talvel külmast õuest sooja tuppa minnes ei lähe nägemine uduseks.
  3. Ellu on tulnud päikeseprillide kandmise rõõm.

Teemad

Tagid