Miks teha silmade laserprotseduur just kevadel?

18. märts 2021

Oleme mitmel korral kirjutanud sellest, miks on erinevad aastaajad – suvi, sügis ja talv – sobilikud laserprotseduuri tegemiseks. Nagu ka varem nentinud oleme, siis ühte ja kõige paremat perioodi ei eksisteeri. Palju sõltub eelkõige isiklikest eelistustest ja elustiilist. Järgnevalt toome välja väärt põhjused, miks tasub silmad korda teha just kevadel.

 

Viibime rohkem värskes õhus
Soojemad ilmad soodustavad rohkem õues käimist. Värskes õhus viibimine suurendab ka organismis oleva hapniku osakaalu, mille tulemusena tunneme end paremini ja puhanult. Just puhkust on taastumisperioodi esimestel nädalatel kõige rohkem vaja. Kui esimesel laserprotseduurijärgsel nädalal tuleks hoiduda arvutiga töötamisest, trenni tegemisest, saunas käimisest ja muudest aktiivsetest tegevustest, siis väljas jalutamine on igati soovitatav! Siiski ei tasu unustada, et kevad on aeg, mil ka päike muutub intensiivsemaks ja silmade kaitsmiseks tuleks kindlasti päikeseprille kanda. Taastumisperioodil võib tekkida vajadus kanda neid ka kergelt pilves ilmaga.

 

Kevadel algab tihedam puhkuste periood
Kevad ja suvi on populaarsed ajad, mil inimesed hakkavad ettenähtud puhkusi planeerima. Kui muudel aastaaegadel on raske laserprotseduuri enda tihedasse graafikusse mahutada (talvel veedetakse pühasid pereringis, suvel armastatakse reisida), siis kevadised puhkused on aja maha võtmiseks pärast pikka kaamost vägagi eelistatud.

 

Piirangute aeg soodustab rahulikku elutempot
Ajal, mil piirangute tõttu reisimine soovitatav ei ole, on paljud inimesed just nüüd laserprotseduuri tõsisemalt kaaluma hakanud. Lisaks leebemale ajagraafikule on võimalik teistsuguseid väljaminekuid teha. Kui tavapäraselt kulub üsna palju lennu- ja hotellipiletitele, siis oleme just nüüd klientidelt tagasisideks saanud, et praegu on tekkinud hea võimalus investeerida laserprotseduuri, mis on investeering kogu eluks!

 

Suveks on nägemine taastunud
Kui kevad võib veel rahulikum aeg olla, siis suvi on enamasti see periood, mil reisitakse nii välisriikides kui kodumaal ja tegeletakse aktiivselt erinevate hobidega. Kui teed silmad korda kevadel, siis on nägemine suveks taastunud ning saad prilli- ja läätsevabalt rannamõnusid nautida, spordiga tegeleda, looduses viibida ja palju muud teha!
 Hea lugeja, kui soovid samuti teada, kas oled sobilik miinusprillidest vabanemiseks, siis tule esimese sammuna Flow 2.0 silmauuringule. Registreeri uuringule SIIN. Sind ootab lisaks ülipõhjalikule silmauuringule optometristi konsultatsioon, 5* klienditeenindus ja mõnus atmosfäär!

Teemad

Tagid