Merili Järvelaid: "Parim investeering, mida olen enda jaoks viimase 10 aasta jooksul teinud!"

25. märts 2019
Oma Flow 2.0 laserprotseduuri kogemust jagab meie armas klient Merili Järvelaid. 

"Mõte laserprotseduuri läbida ei tekkinud üleöö. Olin selle peale tegelikult mõelnud vahelduva eduga umbes viimased kolm aastat, kuid alati jäigi see vaid mõtteks. Tüütud prillid asendusid mingil hetkel kontaktläätsedega ja enesekindlust tuli justkui juurde, aga nende kandmine oli siiski ebamugav ja silmale väsitav.

2019. aasta veebruaris sai mõttest reaalne tegu, kui ma läksin Flow protseduuri eeluuringule ja umbes 3 nädalat hiljem juba laserlõikusele! Kõik käis nii kiiresti, et isegi ei jõudnud pabistama hakata. Kõige rohkem kartsin tegelikult silmaklambri paigaldamist, aga reaalsuses ei ole klambri paigaldamine ega ka  eemaldamine asi, mida peaks üldse mainima - seda ei tundnud absoluutselt. 

Nägemine on mul hetkel veel kergelt hägune, aga ma nägin peale lõikust distantsilt kella pealt väikeseid numbreid ja seda ei ole kerge sõnadesse panna, millist rõõmu ma tundsin. Ma kiidan kogu KSA tiimi, aga eriliselt tahaksin välja tuua Dr. Ants Haavli. Ta on väga meeldiv ja positiivne, kellest kõik arstid võiksid eeskuju võtta.

Kui oled samuti, nagu minagi olin, pikalt mõelnud laserprotseduuri peale, aga hirm ebameeldiva tunde või silmaklambrite ees on sind takistanud, siis ma võin öelda omast kogemusest, et mingit valu ei ole ja silmaklamber pole mitte mingi teema! See operatsioon on kindlasti parim investeering, mida olen enda heaks viimase 10 aasta jooksul teinud!"

Teemad

Tagid