Kuidas mahutada laserprotseduur oma tihedasse ajagraafikusse?

12. märts 2019
Kas sina oled üks neist inimestest, kellel on kogu aeg kiire ning seetõttu tuleb elukvaliteedi tõstmiseks vajalikud tegevused-toimingud edasi lükata? Siin on sulle mõned konkreetsed nõuanded, kuidas aega paremini juhtida.
 
Oma 13-aastase tegutsemisaasta jooksul oleme näinud sadu, kui mitte lausa tuhandeid inimesi, kes ütlevad üht ja sedasama – nad on pikalt mõelnud oma silmanägemise parandamise peale, aga veel pole aega olnud. Nii on möödunud mitu aastat ning kui nad otsuse lõpuks vastu võtsid ja tegutsema asusid, siis võttis see neilt aega oluliselt vähem, kui nad olid arvestanud. Nii kuuleme me pärast laserprotseduuri läbimist tihti lauset „Oleks ma vaid 10 aastat tagasi tulnud ja asja ära teinud... Nii palju lihtsam ja mugavam oleks elu olnud!“
 
Üks on kindel – aega kuskilt juurde ei teki
 
Sageli kuuleme ka, et kogu aeg on nii kiire. Töö vajab tegemist, reisid tahavad reisimist, lapsed kooli viimist ja koju toomist, siis oleks vaja uut kodu osta, seejärel tahaks ülikooli veel midagi huvitavat õppima minna, siis on sugulase 50.juubel ning seejärel haigestuvad lapsed.
 
Elu toimubki ja nii see käibki, kuid üks on kindel – aega meil juurde ei teki, kui me ise oma päevaplaani ning ajakasutust üle ei vaata. Kõik algab siiski prioriteetidest – mida ma pean oma elus tähtsaks, mis on minule endale oluline, mis teistele ning kui palju ma panustan oma elukvaliteedi tõstmisele (ja hoidmisele).
 
Selleks, et aega juurde saada, peab natuke aega kulutama
 
Enne silmauuringut  ja Flow 2.0 laserprotseduuri peab inimene olema 10 päeva ilma kontaktläätsedeta. Seda lihtsal põhjusel – kontaktläätsede kandmine muudab natuke sarvkesta kuju ja seetõttu võib mõjutada uuringu tulemusi.
 
Kümme päeva ilma kontaktläätsedeta võib mõnele inimesele olla suureks takistuseks. Lausa nii suureks, et kuigi soov prillidest vabaneda on olemas, jäetakse see plaan suhteliselt sekundaarsetel põhjustel katki – pidu oli tulemas, trenni oli ebamugav teha või ei meeldi peegelpilt prillidega. Põhjuseid ja ettekäändeid kontaktläätsevaba pausi katkestamiseks on lõputult!
 
Mõndadel inimestel on ka praktiline väljakutse pausi tegemiseks – neil ei ole prille olemaski! Ka sellisel juhul on lahendus olemas, tuleb vaid rääkida sellest murest KSA personaliga ning saame Sind abistada ajutiste prillide organiseerimisega. See lahendus on soodne ja kiire ning eeldab Sinult vaid prilliretsepti olemasolu.
 
On olemas ütlus: „Selleks, et aega juurde saada, peab natuke aega kulutama.“ Sama lugu on ka laserprotseduuriga – võita on ajaliselt tohutult, sest pärast protseduuri ei pea enam kulutama aega kontaktläätsede otsimise, uute prillide tegemise, kontaktläätsede silma panemise ja ära võtmise peale. Enam ei pea lõputult prille ja kontaktläätsesid puhastama ja nende hügieeni pärast muretsema. Selle kõige kõrval, mida pakub prilli- ja kontaktläätsevaba elu on need kümme kontaktläätsevaba päeva väga lühike periood!
 
Mõte kümme päeva prillidega käia tundub endiselt võimatu? Mõtle sellele, et kui sa planeerid silmauuringu ja laserprotseduuri samasse perioodi ja lepid mõttega katsetada 10 päeva prillidega elamist, siis ei pea sa mitte kunagi enam optilisi prille ega kontaktläätsesid kandma!
 
NB! Üsna tihti käib meil selliseid nutikaid kliente, kes käivad hommikul silmauuringu ja positiivse tulemuse korral läbivad juba sama päeva pärastlõunal laserprotseduuri. Selline klient käis hiljuti Tartu KSA Silmakeskuse esinduses kl 9 hommikul Flow 2.0 silmauuringul, sai vastuse, et ta on laserprotseduuriks sobilik ning võtsime ta juba kl 14 KSA Tallinna esinduses soojalt vastu, et prillidest vabaneda. Üks päev ja elu ongi muutunud! See on ajakasutuse musternäidis.
 
Arvad, et sul pole aega oma silmad korda teha?
 
Vaata, kui palju prillidest vabanemiseks tegelikult aega läheb:
  1. lepi kokku aeg uuringuteks 10 minutit (saada e-mail või kui tahad kiiremini, siis helista)
  2. silmauuring, kestvus kokku 1 tund ja 15 minutit.
  3. lepi kokku aeg laserprotseduuriks 10 minutit (kiireim viis seda teha on silmakeskuses kohe pärast uuringut)
  4. laserprotseduur, kestvus kokku koos ettevalmistuse ja protseduuriga 1 tund, millest laserprotseduur ise võtab vaid 15 minutit.
  5. taastumine protseduurist, kestvus on individuaalne, kuid 1 nädala soovitame puhata ja rahulikult taastuda.
 
Ehk kokku kulub silmauuringu aja panemisest kuni prillidest vabanemiseni umbes 2 tundi ja 35 minutit.
 
Lisaks on oluline planeerida ka aega rahulikuks taastumiseks. Soovitame varuda taastumiseks ühe nädala. Selle aja saab ühendada näiteks rahuliku puhkusega või mõeldagi, et see aeg on investeering endasse, saavutamaks veel parem Mina.
 
Selgelt on näha, et nägemise korda tegemine ei ole teab, mis suur ettevõtmine. See on kättevõtmise asi!
 
Öeldakse, et kui sul pole aega iga päev üks tund mediteerida, siis mediteeri kaks tundi. Kui sa tunned, et sul pole aega laserprotseduuri jaoks, siis mõtle teistmoodi – panustad korra ja saad suure ajalise (ja emotsionaalse!) võidu terveks eluks. Enam ei pea sa muretsema kontaktläätsede või prillide pärast, üks uuring, üks protseduur, mõned päevad taastumiseks ja elu selge nägemisega ongi olemas!
 
Kuidas tundub, kas võtad otsuse vastu, juhid ise oma teekonda ja naudid elu kotka-terava pilguga?

Kui Sul tekkis soov tegutseda ja astuda esimene samm selge nägemise suunas, siis registreerudes Flow 2.0 silmuuringule kampaaniakoodiga "Flowaeg", on silmauuring Sulle hinnaga 25€ (tavahind 59€). Registreeri siin: ksa.ee/silmakeskusest/registreeru-nagemisuuringutele

Teemad

Tagid