Kuidas laserprotseduur muudab meeste elu lihtsamaks?

28. juuni 2019
Kuigi võrdõiguslikkuse mõttes ei ole kena sooliselt kedagi omavahel võrrelda, siis tuleb siiski tõdeda, et meeste maailm on sageli oluliselt ekstreemsem, aktiivsem ja tegutsemisrohkem kui naistel. See aga tähendab, et terav nägemine ja prillivaba elu muudab meestel elu oluliselt lihtsamaks.
 
Kuidas nii? Meeste olemusse on juba sisse kirjutatud rohkem mehisust, maskuliinsust ja tegutsemisele suunatud olekut. Enamus mehi naudib väljakutseid, riske ja ekstreemsusi, nad tahavad adrenaliini tunda nii eraelus, tööl kui ka hobides ning enda välimuse, sealhulgas silmanägemise eest hoolitsemine nõuab teadlikku panustamist.
 
Meestel peaks olema kullipilk
Mehelt justkui eeldatakse, et ta näeb teravalt ja kaugele kui kotkas. Et tema nägemisele saab kindel olla ning et ta hoiab tänu oma kotkapilgule turvalisena nii iseenda kui ka oma perekonna. Eriti näiteks autoroolis olles on terav pilk ja selge nägemine nii ereda päikesega, õhtuhämaruses kui ööpimeduses oluline. Auto juhtimine ja mehelik turvalisus käivad justkui käsikäes.
 
Sport ja prillid ei käi kokku
Kontaktläätsede ja prillidega mässamine enne trenni on paljude lühinägelike inimeste jaoks tüütu reaalsus. Tihti soovitakse trenni teha ilma prillideta, seega kuulub treeningu ettevalmistuste alla ka prillide kontaktläätsede vastu vahetamine. Mis tähendab seda, et koguaeg peab meeles pidama, et läätse- ja prilliasjad oleksid kaasas. Kui aga otsustatakse teha trenni prillidega, on see omamoodi väljakutse - tihti jäävad jõusaalis, tennist mängides või rallit sõites prillid ette ning korras silmi ei asenda mitte ükski lisaseade. Neid spordialasid on loendamatult, mis on tervete silmadega palju nauditavamad ja lihtsamad – suusatamine, purjetamine, lumelauaga sõitmine, squash, jooksmine, surfamine jne.
 
Hobid oluliselt nauditavamaks
Lisaks sportimisele on meestel sageli ka hobisid, mis kohe mitte kuidagi ei käi kokku piiratud silmanägemisega. Nagu öeldud, siis tihti armastavad mehed tavaliselt palju rohkem ekstreemsust kui naised. Ilmselt võib selliste tegevuste nagu jahilkäik, mägironimine, jalgrattasõit või vanade autode korda putitamine seas olla kindlasti rohkem meessoost harrastajaid. Kui ei pea muretsema ninalt pidevalt alla libisevate prillide või silmi kuivatavate kontaktläätsede pärast, siis on maailm palju helgem, probleemivabam ja nauditavam paik.
 
Lastega müramine saab uue hoo!
Sport ja hobid on küll toredad, aga varem või hiljem jõuab mees ka perekonna ja lasteni. Ja ka siin on emadele ja isadele omad alateadlikult ootused, mismoodi nad lastega suhtlema peavad ja mida neile maailma kohta õpetada võiksid. Kui emad on pigem turvalised ja rahulikud, siis isadelt oodatakse müramist, jõukatsumusi ja seiklusi. Katsu sa pojaga mürada, kui prillid ninal! No ei saa, ette jäävad ja pool toredusest langeb kohe ära. Seega on isegi pereelu ja lastega mängimine pärast laserprotseduuri tegemist lihtsam, kergem ja loomulikum.
 
Laserprotseduur on mõistlik investeering
Naised on oma loomult emotsionaalsemad, tuginevad oma otsustes sageli tunnetele ja õhina-põhisele vajadusele. Mehed see-eest on kalkuleerivad, analüütilised ja palju praktilisemad. Seega on igale majanduslikult mõtlevale meesterahvale loogiline ja arusaadav, et laserprotseduur on ühekordne investeering, mis tasub end juba mõne aastaga ära, kuid mis tõstab elukvaliteeti oluliselt. Kui võrrelda laserprotseduuri hinda igakuiselt soetatavate kontaktläätsede ja vedeliku ning prillide hinnaga, siis näitab kalkulaator selgelt – laserprotseduur on mõistlik ja kasulik investeering.
 
Lisaks rahalisele poolele annab terve nägemine juurde enesekindlust, muudab elu lihtsamaks ja nauditavamaks, välimuse atraktiivsemaks ja tõstab elukvaliteeti märkimisväärselt!

Kui soovid teada, kas oled miinusprillidest vabanemiseks sobilik tänu Flow 2.0 laserprotseduurile, tule esimese sammuna Flow 2.0 silmauuringule. Kasuta kampaaniakoodina sõna "Mees" ja Flow 2.0 silmauuring on Sulle 50% soodsama hinnaga. Registreeri uuringule SIIN. 

Teemad

Tagid