Flow protseduuri assistent Kairi Karelson– ambitsioonikas ja elurõõmus spetsialist

28. august 2018

Pärast aastaid töötamist Ida-Tallinna Keskhaigla Silmakliinikus, helistati talle ühel päeval KSA Silmakeskusest ja paluti abi. “KSA tuli minu ellu just õigel ajal,” ütleb Kairi ja on õnnelik, et pakutud väljakutse vastu julges võtta.

Kairi omandas Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis meditsiiniõe eriala ja töötas pärast õpinguid operatsiooniõena. Just oma esimesest töökohast saadud kogemused andsid talle julguse KSA Silmakeskusesse Flow laserprotseduuri assistendina tööle asumiseks. “Olen oma töö üle väga õnnelik! Mulle tõesti meeldib hommikul tööle minna ja sealt rahulolevana koju tulla,” kiidab Kairi tehtud otsust.

 

Patsiendi heaolu tagab õnnestunud protseduuri

Kairi tööks on patsientide ettevalmistamine protseduurideks, millega saab ta tänu oma avatud meelele, empaatiavõimele ja heale suhtlemisoskusele suurepäraselt hakkama. “Iga patsient on minu jaoks omamoodi väljakutse, püüan tajuda inimest enda ees ja anda endast kõik, et patsient tunneks ennast turvalise ja hoituna,” räägib Kairi.

Tema sõnul on patsientide õige meelestamine ja turvatunde tekitamine erinevate protseduuride õnnestumiseks väga oluline. Nii kiidabki ta KSA Silmakeskuse personaalset lähenemist, mis on veidike erinev tema eelnevast kogemusest suures haiglas. “Meil on aega iga inimese jaoks,” tunnetab naine.

Kairi Karelson - Flow 2.0 puutevaba laserprotseduuri assistent


 Enesetäiendamine toob edu

Lisaks patsientide konsulteerimisele assisteerib Kairi ka arsti protseduuride ajal. Seda tööd aitab teha suur teadmistepagas töötamisest operatsiooniõena ja mitmed koolitused, mida ta on enesetäiendamiseks aastate jooksul läbinud.

Näiteks on tal ette näidata praktilise koolituse läbimise diplom maailmakuulsast Aravindi silmakliinikust, mis asub Indias. Peale selle on Kairi oma teadmisi täiendanud ka Chicagos, Viinis ja Moskvas, aga muidugi ka Eestis.

 

Aktiivne pere

Väljaspool töökeskkonda on Kairi enda sõnul väga perekeskne inimene. “Mul on suurepärane abikaasa ja kaks vahvat last, kellega üritan koos olla nii palju kui võimalik,” räägib sooja ja südamliku olekuga Kairi oma perekonnast. 

Siiski peitub selle malbe ja rahuliku oleku taga kirg seiklemise ja reisimise vastu ning seda on õnnestunud süstida ka lastesse. Terve perega käiakse suviti avastamas nii Eestit kui ka laia maailma. Lisaks sellele tehakse koos ka sporti. “Olen enda jaoks avastanud jooksmise, naudin seda mõned korrad nädalas,” räägib naine oma harrastusest, mis aitab mõtted argirutiinist eemale peletada. Ikka selleks, et hommikul jälle rõõmsalt ja entusiastlikult tööle asuda.

Teemad

Tagid