Flow 2.0. laserprotseduur Kas edumeelseim tehnoloogia silmamaailmas?

3. aprill 2017

KSA Silmakeskuse üks peamistest väärtustest on pidev kasv ja areng, pakkumaks klientidele veelgi turvalisemat, kiiremat ja paremat viisi nägemise korrigeerimiseks. Välja on töötatud Flow 2.0., mis on meie poolt kasutatav silmamaailma kaasaegseim tehnoloogia.

Möödas on need ajad, kui nägemise korrigeerimiseks pidi tingimata silma sisselõike tegema, tekitades sellega silma pinnale eluks ajaks haavandi. Uuendusmeelsemad kliinikud ja silmakeskused on kasutusele võtnud lasermeetodi, mis annab maksimaalse tulemuse minimaalse trauma tekitamisega delikaatsetele silmastruktuuridele. “See tähendab, et nägemist korrigeeritakse laserkiire abil ja silmale ühtegi sisselõiget ei tehta,” selgitab KSA Silmakeskuse juht ja kirurg Ants Haavel.


Veelgi täpsem ja turvalisem protseduur

Ka laserkirurgia areneb pidevalt ning seetõttu on KSA Silmakeskus kokku pannud veelgi parema, kvaliteetsema ja uuema protseduuri kompleksi – Flow 2.0. Mis see täpsemalt endast kujutab?

“Täiendasime Flow protseduuri firma Schwind EyeTech väljatöötatud tehnoloogiatega SmartSurfACE ja SmartPulse. Klientidele võivad need kõlada keeruliselt ja segaselt, kuid tavakeeles öelduna muudab uus tehnoloogia laserprotseduurid veelgi täpsemaks ja turvalisemaks,” räägib dr.Ants Haavel Flow 2.0. protseduurist.


Palju kiirem taastumine

Lisaks täpsusele ja turvalisusele pakub uus tehnoloogia ehk KSA Silmakeskuse Flow 2.0. protseduur ka oluliselt kiiremat taastumisaega. Dr.Haavel selgitab, et varasemalt  valisid mõned patsiendid Flow asemel LASIK võ FemtoLasik meetodi, sest soovisid kiiremat lühiajalist taastumist. “Flow 2.0. koos uue tehnoloogiaga kaotab selle eelise, sest võimaldab klientidel lõikevabast protseduurist taastuda rutem,” toob ta välja.

See tähendab, et protseduuriga kaasnevad elustiilipiirangud lõppevad normaalse taastumise korral juba 5.-8. päeval. Seega on tegemist parima lahendusega aktiivsetele noortele ja seda just pikemas perspektiivis kui vaid paar kuud.


Oluliselt vähem riske

Nimelt on KSA Silmakeskuse kogemus ja ka paljude rahvusvaheliste teaduslike uuringute põhjal leitud, et pikas perspektiivis on sarvkesta lõikevaba meetod (näiteks Flow 2.0.) parem, kui lõikega teostatud silmade laserprotseduur. 

“Probleem seisneb selles, et lõikega protseduuri puhul jääb eluks ajaks oht, et trauma korral võib opil tehtud haav avaneda. Lõikevabal protseduuril on oluliselt vähem riskitegureid,” ütleb dr. Ants Haavel.


Parim tehnoloogia maailmas

Flow 2.0. tehnoloogia on silmi säästev ning viib silmakestade tugevuse ja nägemiskvaliteedi täiesti uuele tasemel. “Lisaks muutub ka öine nägemine hoopis paremaks ja stabiilsemaks!” lisab Haavel.

Teisisõnu – silmade laserprotseduurid pole kunagi olnud nii turvalised, kui need on täna. Viimane sõna, kvaliteet ja maailma tipptase silmanägemise parandamisel on KSA Silmakeskuse Flow 2.0. protseduur.


Unistad selgest nägemisest ja tervetest silmadest?

Tule põhjalikele silmauuringutele ja kontrolli, kas sobid Flow 2.0. protseduuriks.

Registreeru SIIN!