16 fakti KSA kohta, mida sa tõenäoliselt varem ei teadnud

13. mai 2021

11. mail tähistasime KSA Silmakeskuse 16. sünnipäeva. Sel puhul panime pead kokku ja tõime välja 16 huvitavat fakti KSA ja meie kliinikus tehtava Flow 2.0 laserprotseduuri kohta. Põnevat lugemist!​


1. Esimene patsient astus KSA Silmakeskuse uksest sisse 2005. aasta 11. mail.

2. Umbes 75  % meie töötajatest on protseduuri ise läbinud. Seega tegelevad teiega KSA-s inimesed, kes mitte lihtsalt ei ütle, vaid päriselt ka teavad, millest nad räägivad. 

3. KSA Silmakeskus on keskendunud lühinägelikkuse korrigeerimisele laserprotseduuride abil ja me teostame ainult ühte miinusprillidest vabastavat protseduuri – puutevaba Flow 2.0 laserprotseduuri.

4. Soov hommikul kohe hästi näha on üks sagedamini väljatoodud põhjusest, miks inimesed Flow protseduurile tulevad.

5. KSA Silmakeskuse asutaja on Dr. Ants Haavel, kes on ka meie kliiniku ainus silmakirurg. 

6. KSA Silmakeskuses on tehtud üle 200 000 silmauuringu ja meil on üle 30 000 miinusprillidest vabanenud kliendi.

7. Meie juures on prillidest vabanenud kõikvõimalike erialade inimesed, keda prillide või läätsede kandmine segas tööd tehes: sportlased, näitlejad, muusikud, disainerid, turvamehed, kontoritöötajad, tippjuhid.

8. KSA Silmakeskuse kliinikud asuvad Tallinnas ja Tartus (silmauuringuid tehakse mõlemas linnas, laserprotseduure aga vaid Tallinnas).

9. Meie töötajad on käinud oma teadmisi täiendamas koolitustel üle kogu maailma: Euroopa ning Ameerika Katarakti ja Refraktiivkirurgia Ühingu kongressidel ja kliinikute külastustel Odessas, Moskvas, Oxfordis ja Indias.

10. Suur osa klientidest jõuab KSA-sse läbi sõbra või tuttava soovituse. 

11. Vaid 30 sekundiga on võimalik oma elu täielikult muuta ning vabaneda aastaid kaasas käinud lühinägelikkusest.

12. Patsient ei saa silma laserprotseduuri ajal pilgutada, ükskõik kui väga ta ka prooviks, kuna kasutame lauhoidjat, mis hoiab lau paigal ega lase sel liikuda. 

13. Peale Flow 2.0 laserprotseduuri pole vaja karta hilisemaid piiranguid elustiilile või muretseda, et mõne hobi harrastamine pole enam võimalik - tegemist on põhjendatult populaarse meetodiga just aktiivsete inimeste seas. 

14. Meie juures on oma silmad korda teinud kliendid üle kogu maailma - Filipiinidelt, Austraaliast, Saksamaalt.

15. KSA Silmakeskus on 100  % erakliinik.

16. Esimene samm prillivaba elu suunas on Flow 2.0 silmauuringule registreerumine.


Hea lugeja, kui soovid samuti teada, kas oled sobilik miinusprillidest vabanemiseks, siis tule esimese sammuna Flow 2.0 silmauuringule. Registreeri uuringule SIIN. Sind ootab lisaks ülipõhjalikule silmauuringule optometristi konsultatsioon, 5* klienditeenindus ja mõnus atmosfäär!

Teemad

Tagid