10 põhjust, miks laserprotseduur võiks Sinu jaoks olla mõistlik lahendus

13. august 2019
Sa oled kaalunud, kas prillidest vabanemine laserkorrektsiooni abil võiks olla Sinu jaoks mõistlik lahendus? Toome välja 10 põhjust või hetke elus, mis on andnud paljudele KSA klientidele viimase tõuke prillidest või kontaktläätsedest vabanemiseks ning laserprotseduurile tulemiseks. 
 
 1. Sulle meeldib sportida ja pidev prillide-kontaktläätsede kandmine on seejuures tüütu, tihti ka ohtlik. Kontaktsete (poks jm võitluskunstid) või suure kukkumisvõimalusega (nt surf või motosport) spordialade puhul on prillide kandmine suisa ohtlik. Pärast laserprotseduuri võid Sa unustada suusarajal jäätunud prillid, võrkpallimängu käigus kaotatud kontaktläätse ja ujulas kogemata valesse riietusruumi mineku (uups!).
   
 2. Su silmad ei kannata enam kontaktläätsede kandmist. Oled kaua kontaktläätsedega toime tulnud, aga nüüd on silmad hakanud streikima: on kuivad, punased ja läätsede kandmine on kriipivalt ebamugav. Paraku ei ole kontaktläätsed eluaegne lahendus, sobides keskmiselt 15 aasta jooksul. Ebamugavusaistingute eiramine võib viia tõsisemate haiguste ja infektsioonideni, mida saab laserprotseduuriga kenasti ennetada.
   
 3. Sa soovid pühenduda olulistele asjadele. Et luua selleks ruumi, tasub oma elust välja lülitada nii palju aja- ja tähelepanuröövleid kui võimalik. Laseprotseduuriga vabaned Sa pikaks ajaks, võimalik et igaveseks, alalistest muredest prillide soetamise ja kaotamise ning läätsede ostmise ja hooldamise pärast.
 
 1. Sinu prillivaba välimus meeldib Sulle rohkem ja muudab Sind enesekindlamaks. On inimesi, kellele meeldib prille kanda - need on justkui moeaksessuaarid ja lähevad imagoga hästi kokku. Aga on ka neid, kellele ei meeldi oma välimus prillidega ning see omakorda tekitab ebakindlust. Laserprotseduuri läbides saavad aastaid prille kandnud inimesed justkui uue välimuse ja tihti ka kuhjaga enesekindlust juurde - välimuse juurest on üleöö kadunud see, mis varem häiris! 
 
 1. Sinu nägemine on jäänud stabiilseks. Selleks, et laserprotseduuril oleks kestev mõju, soovitatakse seda eeskätt neile, kelle nägemisteravus pole viimase aasta jooksul muutunud. Ehk on Sul nüüd see võimalus?
   
 2. Laserprotseduuriks on mõistlik aeg. Su prillid läksid katki või kadusid ning uusi ei tahaks tegema hakata. Või Sul on pikem töövaba periood, aega on. Tunne ära sobiv hetk ja haara võimalusest kinni!
 
 1. Hakkad planeerima lapse saamist. Väikelapsed on võrratud, niisamuti ka nende maailma avastamine katsumise abil – ja ema-isa prillid on ju kõige lähem ese, millest haarata! Ilma prillideta saad lastega tegelemist mõnusamalt nautida, terav kullipilk on abiks ka sagedastel öistel ärkamistel. Kuna raseduse ja imetamise ajal laserprotseduure ei tehta, on hea ette mõelda.
   
 2. Sinu nägemine pole mõnes olukorras piisavalt terav või Sul on silmade pingutamisest peavalud. Sageli on laserkorrektsioonist abi, kui muret teeb kehv nägemisteravus autoroolis, raskendatud öine nägemine või arvutitööst tingitud pingepeavalud. Nendel puhkudel tasub tulla ja spetsialistidega mured ja lahendusvõimalused läbi arutada.
 
 1. Ees on ootamas pikem reis või puhkus. Kes ei tahaks puhata ja rännata murevabalt, eriti kui tee viib mõnda eksootilisse piirkonda. 
 
 1. Tahad end jälle noorena tunda? Soovid elada täisväärtuslikku elu, olla oma otsustes ja tegemistes spontaanne või voodis oma partneri nägu näha, prillivabalt tuleb see loomulikuna! Muide, ka näiteks Brad Bitt, Richard Branson ja Reece Witherspoon on otsustanud laserprotseduuri kasuks.

Kui leidsid siit loetelust mitu põhjust, mis kehtivad ka Sinu kohta, siis miks mitte astuda esimene samm prillivaba elu suunas ja tulla Flow 2.0 laserprotseduuri sobivusuuringule? Nii saad kindla vastuse, kas oled prillidest vabanemiseks sobilik või mitte ning mõelda järgmistele sammudele.

Registreeri Flow 2.0 silmauuringule kampaaniakoodiga "10põhjust" SIIN ja tule uuringule superhinnaga 20€ (tavahind 39€).

Teemad

Tagid