Kristina ja Johannes ning veel üle 30 000 KSA kliendi naudivad elu suurepärase nägemisega. Tahad ka? Kui miinusprillide või kontaktläätsede kandmine segab Sind sportides, tööd tehes või oma hobidega tegeledes, siis tule esimese sammuna Flow 2.0 silmauuringule ja saa teada, kas oled sobilik miinusprillidest vabanemiseks! 

Nüüd on parim aeg prillidest vabanemiseks! 

  • Flow 2.0 silmauuring on Sulle erihinnaga 29 € (tavahind 69 €).
  • Uuringule registreerijate vahel loosime välja 300 € väärtuses Flow 2.0 laserprotseduuri kinkekaardi! 
  • Eripakkumine kehtib kuni 7.12.2023. Kinkekaardi võitja loosime välja 7.12. Uuringu reaalne toimumisaeg võib jääda tulevikku! 

NB! Flow 2.0 silmauuringule ootame miinusprillikandjaid vanuses 18-45 eluaastat, kellel on kuni 9-dioptriline lühinägelikkus. Uuringu käigus saad teada, kas oled sobilik Flow 2.0 laserprotseduuriks. Sind ootab lisaks ootab optometristi konsultatsioon, 5* klienditeenindus ja mõnus atmosfäär! ​

Kampaania on lõppenud!

Aitäh kõigile, kes uuringule registreerisid ja peatse kohtumiseni KSAs!

KSA fortuuna tahtel osutus 300 € väärtuses Flow 2.0 laserprotseduuri kinkekaardi võitjaks Anna-Liina A. - palju õnne, võtame Sinuga peagi ühendust! 

Vaata, mida arvavad Kristina ja Johannes koos KSAs lühinägelikkusest vabanemisest! 

Flow 2.0 silmauuring ja Flow 2.0 laserprotseduur miinusprillidest vabanemiseks

Flow 2.0 silmauuring on ilmselt kõige põhjalikum silmauuring, mida oma elu jooksul läbid. Tänu silmauuringule saad teada, kas oled sobilik Flow 2.0 laserprotseduuriks ehk miinusprillidest või kontaktläätsedest vabanemiseks!

Flow 2.0 laserprotseduur sobib eelkõige lühinägevuse (müoopia) ja astigmatismi raviks. Protseduuriga saab korrigeerida kuni 9-dioptrilist kombineeritud lühinägelikkust. Parim vanus silmade igasuguseks meditsiiniliseks korrigeerimiseks on 20–45 eluaastat. Flow 2.0 on puutevaba pinnapealse protseduuri kompleks, mida teostatakse täielikult Schwind Amaris 1050RS laseriga ilma silma lõikamata. Protseduurist taastumine on loomulik ja sujuv ning tavapärase aktiivse elurütmiga saab kiiresti jätkata.

Rohkem infot KSA Silmakeskuse kohta leiab SIIT!