Kas tahad puhkusele minnes miinusprillid või kontaktläätsed koju jätta? Suvehommikul silmad avada ning kohe hästi näha? Või sooja järvevette hüpata ilma, et peaks enne kontaktläätsedele mõtlema? Ja unustada saunas udused prilliklaasid? Kui unistad miinusprillidest või kontaktläätsedest vabanemisest, siis KSA Silmakeskus saab Sind aidata.

Kui soovid sel suvel nautida täielikku vabadust, siis nüüd on õige aeg tulla Flow 2.0 silmauuringule!
 
  • Flow 2.0 silmauuring on Sulle 50% soodsam, hinnaga 19€ (tavahind 39€)
  • Silmauuringu käigus saad teada, kas oled miinusprillidest vabanemiseks sobilik läbi Flow 2.0 laserprotseduuri.
  • Eripakkumine kehtib kuni 20.06.2018.

  

Tulen Flow 2.0 silmauuringule!

Flow 2.0 silmauuring ja laserprotseduur miinusprillidest vabanemiseks


Flow 2.0 silmauuring on ilmselt põhjalikuim silmauuring, mida oma elu jooksul läbid. Pooleteise tunni jooksul saad enda silmade tervisest detailse ülevaate. Tänu silmauuringule saad teada, kas oled sobilik Flow 2.0 laserprotseduuriks ehk miinusprillidest või kontaktläätsedest vabanemiseks.

Flow 2.0 lõikevaba laserprotseduur sobib eelkõige lühinägevuse (müoopia) ja astigmatismi raviks. Protseduuriga saab korrigeerida kuni 9-dioptrilist kombineeritud lühinägelikkust. Parim vanus silmade igasuguseks meditsiiniliseks korrigeerimiseks on 20–45 eluaastat. Flow 2.0 on puutevaba pinnapealse protseduuri kompleks, mida teostatakse täielikult Schwind Amaris 1050RS laseriga ilma silma lõikamata.  Protseduurist taastumine on loomulik ja sujuv ning tavapärase aktiivse elurütmiga saab kiiresti jätkata

Rohkem infot KSA Silmakeskuse kohta leiab SIIT!

Vaata, kuidas muutus meie hea kliendi, disainer Merli Maidla, elu pärast Flow 2.0 laserprotseduuril käimist!