KSA Silmakeskuses on vabanenud üle 30 000 inimese miinusprillidest ja naudivad nüüd elu suurepärase nägemisega! Kui miinusprillide või kontaktläätsede kandmine segab ka Sinu igapäevaelu, töötamist või hobidega tegelemist, siis KSA Silmakeskus saab Sind aidata. Tule Flow 2.0 silmauuringule ja saad teada, kas oled sobilik miinusprillidest vabanemiseks!
  • Flow 2.0 silmauuring on Sulle 50% soodsam, hinnaga 19 (tavahind 39€)
  • Erihind kehtib kuni 13.10.2019. Uuringu reaalne toimumisaeg võib jääda tulevikku.

Flow 2.0 silmauuringule ootame miinusprillikandjaid vanuses 18-45-eluaastat, kellel on kuni 9-dioptriline lühinägelikkus. Flow 2.0 silmauuringu käigus saad teada, kas oled sobilik miinusprillidest vabanemiseks tänu puutevabale Flow 2.0 laserprotseduurile. Lisaks näitame Sulle, milline oleks Sinu nägemine pärast laserprotseduuri, Sind ootab optometristi konsultatsioon, 5* klienditeenindus ja mõnus atmosfäär.

Tulen Flow 2.0 silmauuringule!

Flow 2.0 silmauuring ja laserprotseduur miinusprillidest vabanemiseks

Flow 2.0 silmauuring on ilmselt põhjalikuim silmauuring, mida oma elu jooksul läbid. Tänu silmauuringule saad teada, kas oled sobilik Flow 2.0 laserprotseduuriks ehk miinusprillidest või kontaktläätsedest vabanemiseks! Flow 2.0 silmauuring on sobiv miinusprilli- või kontaktläätsekandjale, kellel on kuni 9-dioptriline lühinägelikkus ning kes on vanuses 18-45 eluaastat. Lisaks põhjalikule silmauuringule ootab Sind optometristi konsultatsioon ja näitame, milline oleks Sinu nägemine pärast laserprotseduuri läbimist.

Flow 2.0 lõikevaba laserprotseduur sobib eelkõige lühinägevuse (müoopia) ja astigmatismi raviks. Protseduuriga saab korrigeerida kuni 9-dioptrilist kombineeritud lühinägelikkust. Parim vanus silmade igasuguseks meditsiiniliseks korrigeerimiseks on 20–45 eluaastat. Flow 2.0 on puutevaba pinnapealse protseduuri kompleks, mida teostatakse täielikult Schwind Amaris 1050RS laseriga ilma silma lõikamata. Protseduurist taastumine on loomulik ja sujuv ning tavapärase aktiivse elurütmiga saab kiiresti jätkata.

Rohkem infot KSA Silmakeskuse kohta leiab SIIT!

KSA Silmakeskuse Tallinna esindus asub Kadriorus, aadressil J. Vilmsi 5 / Raua 36. Tallinna KSA Silmakeskus on avatud: E–R 9.00–17.00

KSA Silmakeskuse Tartu esindus asub Tasku Keskuses, aadressil Soola 8. Tartu KSA Silmakeskus on avatud: E-K 9.00-17.00

Vaata, mida arvab muusik Kadri Voorand KSA Silmakeskuses Flow 2.0 laserprotseduuri läbimisest!