90% KSAs prillidest vabanenud inimestest on öelnud, et nad naudivad nüüd spordi tegemist rohkem kui kunagi varem ning nende eluviis on aktiivsem.

Kui prillide või kontaktläätsede kandmine on ka Sulle tüliks sportides ja igapäevaelus ning need segavad soovitud eesmärkide saavutamist, siis KSA Silmakeskus saab Sind aidata. 
 
  • Flow 2.0 silmauuring on Sulle 50% soodsam, hinnaga 19€ (tavahind 39€)
  • Sooduspakkumine kehtib kuni 14.04.2019.

Flow 2.0 silmauuringu käigus saad teada, kas oled sobilik miinusprillidest vabanemiseks tänu puutevabale Flow 2.0 laserprotseduurile. Lisaks näitame Sulle, milline oleks Sinu nägemine pärast laserprotseduuri, Sind ootab optometristi konsultatsioon, 5* klienditeenindus ja mõnus atmosfäär.

  

Tulen Flow 2.0 silmauuringule:

Flow 2.0 silmauuring ja laserprotseduur miinusprillidest vabanemiseks


Flow 2.0 silmauuring on ilmselt põhjalikuim silmauuring, mida oma elu jooksul läbid. Pooleteise tunni jooksul saad enda silmade tervisest detailse ülevaate. Tänu silmauuringule saad teada, kas oled sobilik Flow 2.0 laserprotseduuriks ehk miinusprillidest või kontaktläätsedest vabanemiseks.

Flow 2.0 lõikevaba laserprotseduur sobib eelkõige lühinägevuse (müoopia) ja astigmatismi raviks. Protseduuriga saab korrigeerida kuni 9-dioptrilist kombineeritud lühinägelikkust. Parim vanus silmade igasuguseks meditsiiniliseks korrigeerimiseks on 20–45 eluaastat. Flow 2.0 on puutevaba pinnapealse protseduuri kompleks, mida teostatakse täielikult Schwind Amaris 1050RS laseriga ilma silma lõikamata.  Protseduurist taastumine on loomulik ja sujuv ning tavapärase aktiivse elurütmiga saab kiiresti jätkata.


Rohkem infot KSA Silmakeskuse kohta leiab SIIT!KSA Silmakeskuse Tallinna esindus asub Kadriorus, aadressil J. Vilmsi 5 / Raua 36. Tallinna KSA Silmakeskus on avatud: E–R 9.00–17.00

KSA Silmakeskuse Tartu esindus asub Tasku Keskuses, aadressil Soola 8. Tartu KSA Silmakeskus on avatud: E-K 9.00-17.00

Vaata, mida arvab Flow 2.0 laserprotseduuri läbimisest Nike turundusjuht Liisa Ennuste!

(+372) 644 5060    info@ksa.ee       Tallinn: J.Vilmsi 5 / Raua 36      Tartu: Soola 8, II korrus  Helsingi: Mannerheimintie 12B   Tegevusluba nr L03793