![]() |
Motomania 2008. a:
“Motomaania Racing Teami külalisena astub Jõgeva linnas 1. augustil motokokkutuleku Jõgevatreff raames toimuval võrride võidusõidul üles Eesti kiireim naine ringrajalt Maarja Noorak. Maarja sõidab ringrajal võidu meestega ja seda juba neljandat aastat. Esimese stardi tegi Maarja aastal 2006 Pärnus. Viimaseks ta oma esimesel võistlusel ei jäänud ning sellega oli käsi võidusõidule antud. Maarja võistlusrattaks on Yamaha R6.” |
2009. aasta lõpus astus Maarja läbi KSA Silmakeskusest, kuhu tuli silmauuringutele, kuna prillidega ei ole võimalik ülihelikiirusel motikaga sõita ja ka kontaktläätsed kleepuvad taolise sõidustiili puhul silmadele. Mis edasi sai, saate vaadata kolmest videost.
1. Ettevalmistus
2. Sooritus – ” Epi-K Supreme”
3. Epiloog


vinks-vonks lugu
Uskumatult rahulik inimene
Ise olen juba närvivapustuse äärel praegu, teste tegema minnes kas üldse protseduurideks nägemist korrigeerima sobilik olengi.